Sefirin Kızı adlı dizide fazlasıyla kritik bir döneme girilmiş durumda

Sefirin Kızı adlı dizide fazlasıyla kritik bir döneme girilmiş durumda

16

Türk dizileri içerisinde başrollerde yer alan karakterlerin diziden ayrılmaları sürekli olarak olumsuz etki yapmaktadır.

 

Türk dizileri içerisinde başrollerde yer alan karakterlerin diziden ayrılmaları sürekli olarak olumsuz etki yapmaktadır. Ayrıca bir de Sefirin Kızı adlı dizi gibi hikayenin başrolle iyice içli dışlı durumda bulunduğu, yan karakterlerin o denli de etkili durumda bulunmadığı yapımlar içerisinde bu vaziyet fazlasıyla da sert yaşanmaktadır. İşte Sefirin Kızı isimli dizi de bu şekilde bir dizidir. Nare olmaz ise, herhangi bir sevda masalı da olmayacaktır. Nare yok ise, Sefirin Kızı adlı dizi de izleyiciyi tatmin etmeyecektir.

O3 Medya şirketi ile birlikte NGM şirketinin ortak projesi olarak öne çıkan Sefirin Kızı adlı dizi pazartesi günlerinde Star TV kanalı içerisinde yayınlanmakta. Öteki bütün rakiplerine bakıldığı zaman çok düşük reytingler almaya devam eden dizi zaten bir müddettir bu husustan dolayı sıkıntıya girmiş durumdaydı. Ardımızda bırakmış olduğumuz hafta ATV kanalında Maraşlı adlı dizi başladı ve aynı zamanda daha ilk bölümünden Sefirin Kızı adlı diziyi geçmiş oldu. Yani aslına bakılırsa bir sevda masalı şeklinde fazlasıyla iddialı bir biçimde başlamış olan Sefirin Kızı adlı dizi bundan böyle o denli de güçlü bir pozisyonda değildi ki, Maraşlı adlı diziye daha ilk bölümünden geçilmeye başlandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.