Menajerimi Ara adlı diziye yeni bir karakter katılmış durumda

Menajerimi Ara adlı diziye yeni bir karakter katılmış durumda

15

Pazar günlerinde Star TV kanalında ekrana gelmeye devam eden Menajerimi Ara adlı dizinin kadrosu genişlemeye devam ediyor.

 

Pazar günlerinde Star TV kanalında ekrana gelmeye devam eden Menajerimi Ara adlı dizinin kadrosu genişlemeye devam ediyor. Her hafta çok daha değişik oyuncuların konuk şeklinde katılmakta olduğu dizi içerisinde, ünlü isimlerin yer almakta olduğu bölümler de büyük bir ilgi ile izlenmekte. Diziye bir takım oyuncular veda etmiş durumdayken yeni isimlerin katılımları da sürüyor

Yeni bir tane isim söz konusu bu diziye katılım sağlayacak! Oyuncunun daha fazla bir deneyimi bulunmuyor. Yalnızca iki proje içerisinde yer almış oldu. Bir tanesi çok uzun bir zaman boyunca konuşulmuş olan ve halen herkesin anımsadığı İçerde adlı dizi, ötekisi de Show TV adlı kanalın çok büyük iddialarla başlamış olan fakat 4 bölüm içerisinde final kararı alınan dizilerinden Şeref Sözü adlı dizi.

İçerde adlı dizi içerisinde Ayşe adlı karakteri, Şeref Sözü adlı dizi içerisinde de Rüya adlı karaktere can veren Burcu Derya, Muhteşem Yüzyıl Kösem adlı dizi içerisinde de Cariye Münevver adlı karaktere can vermişti. Derya, bundan böyle Menajerimi Ara adlı dizinin kadrosuna dahil olmuş durumda! Gazetecilerden Birsen Altuntaş da, twitter hesabı üzerinden bilgiyi paylaşmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.