Savaşçı adlı diziyle alakalı beklenen haber gelmiş durumda

Savaşçı adlı diziyle alakalı beklenen haber gelmiş durumda

17

Fox TV kanalında yayınlanmakta olan Savaşçı adlı dizi, yeni sezon içerisinde üç tane stok bölümün yayınlanmasının ardından akıbeti tamamen belirsiz bir biçimde izleyen herkesi çok büyük bir merak içinde bırakmıştı.

Fox TV kanalında yayınlanmakta olan Savaşçı adlı dizi, yeni sezon içerisinde üç tane stok bölümün yayınlanmasının ardından akıbeti tamamen belirsiz bir biçimde izleyen herkesi çok büyük bir merak içinde bırakmıştı. Dizi içerisinde Berk Oktay’ın yanı sıra  Gaye Turgut Evin ile birlikte oyunculardan bazılarının da ayrılması sonucunda Savaşçı adlı dizinin yeni sezon içerisinde devam etmeyecek olduğu düşünülmekteydi

Fakat Limon Yapım imzasına sahip olan dizi, adeta küllerinden tekrardan doğmuş olacak! Üstüne üstlük çok daha yeni isimlerin katılımlarıyla gelecek. Bir müddettir oyuncu seçimleri yapılmasının hemen sonrasında hazırlıklar da devam ediyordu. Oyuncuların ise askeri bir şekilde eğitim almalarının hemen sonrasında dizinin yayınıyla ilgili olarak çok büyük sabırsızlıkla beklemekte olanlara müjdeli haber gelmiş durumda.

Eskişehir ili içerisinde çekilmekte olan diziyle alakalı en son haber, Savaşçı adlı diziyi heyecanlı bir şekilde beklemekte olanları da sevindirmiş olacak. Yönetmen koltuğunda Osman Taşçı ile birlikte Eray Koçak’ın yer aldığı ve senaryosunu ise Süleyman Çobanoğlu’nun kaleme almış olduğu Savaşçı adlı dizinin yeni bölümüyle alakalı çekimler bu Cuma (22 Ocak 2021) günü başlamış olacak! Gazetecilerden Birsen Altuntaş, söz konusu bu haberi de twitter sayfası üzerinden duyurmuş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.