Son Yaz adlı dizide büyük bir karar zamanı

Son Yaz adlı dizide büyük bir karar zamanı

14

Fox TV ekranları üzerinde izleyenlerle Cuma günlerinde buluşmaya devam eden Son Yaz isimli dizi, gerçekçi bir durumdaki hikayesiyle beraber izleyicileri bayağı bir etkilemiş oldu.

 

Fox TV ekranları üzerinde izleyenlerle Cuma günlerinde buluşmaya devam eden Son Yaz isimli dizi, gerçekçi bir durumdaki hikayesiyle beraber izleyicileri bayağı bir etkilemiş oldu. İlk üç tane bölümü çok iyi dönüşler almış bulunan dizinin akıcı bir şekilde ilerleyişi ise izleyen herkesi kendisine çekmesine sebep olmakta. Son Yaz isimli dizinin dördüncü yeni bölümü 22 Ocak Cuma gününde tekrardan ekrandaki yerini almış olacak.

Alperen Duymaz’ın yanı sıra Ali Atay ile birlikte Funda Eryiğit ve de Hafsanur Sancaktutan’ın başrollerini paylaşmakta olduğu söz konusu dizinin hikayesi içerisinde Akgün karakteriyle ilgili olarakta önemli bir karar verme zamanı gelmiş durumda. Akgün, Selim Kara’ya herhangi bir şekilde ihanet edecek mi? Aslına bakılırsa buna benzer bir şey çokta beklenmemekte. Akgün’ün mafyalara karşı dik duruyor olması ve Selim’in beraber hareket etmesi de izleyen herkesin beklentileri arasında. Öte yandan Akgün ve Yağmur arasında yer alan ilişki de artık yavaş bir şekilde romantizme doğru kaymaya başlamış olacak. Bunla ilgili ilk işaretleri ise dördüncü bölüm esnasında görebiliyor olacaksınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.