Babam Çok Değişti adlı dizi için final kararı

Babam Çok Değişti adlı dizi için final kararı

17

Kanal D ekranları üzerinde çok iddialı bir yapım şeklinde başlamış olan ve oyuncularından dolayı da çok fazla konuşulmuş bir projeydi ancak ne kadar üzücüdür ki tutmadı! İyi Aile Babası ismiyle başlamış olan dizinin adı, sadece bir kaç bölüm öncesinde Babam Çok Değişti şeklinde değiştirilmişti

 

Kanal D ekranları üzerinde çok iddialı bir yapım şeklinde başlamış olan ve oyuncularından dolayı da çok fazla konuşulmuş bir projeydi ancak ne kadar üzücüdür ki tutmadı! İyi Aile Babası ismiyle başlamış olan dizinin adı, sadece bir kaç bölüm öncesinde Babam Çok Değişti şeklinde değiştirilmişti. Kadrosu fazlasıyla iddialı isimlerden oluşmuş olsa da tekrar sonucu değiştirmeye yetmiş değil ve kanal final konusunda bir karar almış oldu!

7 bölüm yayınlanan dizinin 4. bölümden itibaren senaryosunu Birol Güven devralmıştı. Yeni senaristin gelişi ile birlikte İyi Aile Babası’nın ismi de değişti ve böylece yayındayken ismi değişen ilk dizi olarak da tarihe geçti!

Başrolleri içerisinde komedinin en iddialı isimlerinden biri olarak öne çıkan Çağlar Çorumlu’nun yanı sıra Melek Baykal ile birlikte Şebnem Bozoklu, Timur Acar ve Salih Kalyon yer alıyordu. Kadroda yer alan her isim, başarılı oyunculuklarından dolayı rol almış oldukları bir çok projeyle de çok konuşuldular. Usta durumdaki isimlerden Melke Baykal ile birlikte Salih Kalyon konusunda da zaten söz söylemeye hiç bir şekilde gerek bulunmuyor.

Lakin olmayınca da olmuyor! Bir şeyler hiç bir şekilde yolunda gitmedi ve dizi ne kadar üzücüdür ki beklenmekte olan reytingi almayı başaramadı! Kanal, dördüncü bölümün ardından işi Birol Güven’e teslim etmiş oldu ancak o da yeterli gelmemiş durumda bulunacak ki reytingler yükselmeyi başaramadı!

Çocuklar Duymasın adlı dizinin yanı sıra Seksenler dizisi gibi çok güçlü projeleri ortaya çıkartmış olan Birol Güven, senaryonun yanı sıra konsept ile birlikte ismini de değiştirmiş oldu fakat asla olmadı ve final yapma kararı çıktı diziyle ilgili.. Babam Çok Değişti isimli dizi bir bölüm daha ekranlara gelecek. Gelecek hafta ekranda yer alacak sekizinci bölümle beraber de final yapmış olacak..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.