Sol Yanım adlı dizinin yayın günü değiştirilmiş durumda

Sol Yanım adlı dizinin yayın günü değiştirilmiş durumda

96

Star TV ekranları üzerinde Perşembe günlerinde izleyicilerle buluşmaya devam eden Sol Yanım isimli dizi, gelecek hafta itibariyle bir gün değişikliği yaşamış olacak.

 

Star TV ekranları üzerinde Perşembe günlerinde izleyicilerle buluşmaya devam eden Sol Yanım isimli dizi, gelecek hafta itibariyle bir gün değişikliği yaşamış olacak. Bunun sebebi ise Cuma günlerine Seni Çok Bekledim adlı dizinin monte edilmesi ve Akrep adlı dizinin Perşembe gününe çekilmiş durumda bulunması.

 

Sol Yanım isimli dizinin yeni yayın günü şeklinde ise Çarşamba belirlenmiş oldu ve Star TV kanalının resmi internet sitesi üzerinden de duyuru yapılmış oldu. Sol Yanım adlı dizinin de düşük kalmış olan reytinglerinin farklı bir günde daha yükselebilecek olduğu konusunda düşünceler bulunuyordu. Bunun kapsamında da Çarşamba günüyle alakalı tercih yapılmış oldu. Yani Star TV kanalı aslına bakılırsa bu adımı atma esnasında ‘ya tutarsa’ şeklindeki bir mantıkla hareket etmiş gibi gözükmekte.

 

Özge Yağız’ın yanı sıra Emre Bey ile birlikte Tolga Mendi ve de Cemre Baysel’in başrollerini paylaşmakta olduğu gençlik dizilerinden Sol Yanım, başlamış olduğu günden bu zamana kadar bir türlü talep edilen reytingleri elde etmeyi başaramadı. Dizi fazla düşük seviyede oranlar da almamaktaydı ancak bir türlü 4’lü reytinglerin üstüne çıkmayı başaramamıştı.

 

Star TV kanalı, belki söz konusu bu hamlesiyle fazlasıyla başarılı bir adım atmış durumda bulunabilir, elbette ki bunun tersi bir durumun olması da olanaklı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.