Kırmızı Kamyon adlı diziye bir oyuncu daha katılmış durumda

Kırmızı Kamyon adlı diziye bir oyuncu daha katılmış durumda

37

Yeni sezonda merak içerisinde beklenen yapımlarından bir tanesi de Kırmızı Kamyon isimli dizi. Aslına bakılırsa sezon başladığından bu yana konuşulmakta ve hazırlıkları da devam ediyor. Fakat halen yayın tarihi kesinleşmiş değil.

 

Yeni sezonda merak içerisinde beklenen yapımlarından bir tanesi de Kırmızı Kamyon isimli dizi. Aslına bakılırsa sezon başladığından bu yana konuşulmakta ve hazırlıkları da devam ediyor. Fakat halen yayın tarihi kesinleşmiş değil. Dizinin başrollerinde, ardımızda bırakmış olduğumuz sene Ramo adlı dizide oynamış olan ancak yeni sezon içerisinde kadroda yeralmamasından dolayı dikkat çekmiş olan Görkem Sevindik yer alıyor. Oyuncunun başrollerinde yer alacak olduğu bu dizi, itfaiyecilerin hikayesini anlatıyor olacak.

Ülkemizde ilk defa bu tarzda bir tane dizi çekilmiş olacak. Fragmanları da paylaşılmaya başlanmış olan söz konusu dizide itfaiyecilerin başından geçmekte olan gerçek olaylar ekrana gelmiş olacak. Kadrosu her geçen gün artmakta olan diziye bir isim daha katılmış oldu.

Güçlü kadrosunun yanı sıra gelen yeni isimlerle beraber diziyle alakalı merak her geçen gün artmakta. 10. Ev adlı şirketin yapımcılığını üstlenmiş olduğu Kırmızı Kamyon adlı diziye en son katılmış olan ismi de Gazetecilerden Birsen Altuntaş, sosyal medya hesabı üzerinden duyurmuş oldu.

Diziye katılmış olan yeni isim Mehmet Mehmedof olarak öne çıktı. Ünlü durumdaki oyuncu, Bugünün Saraylısı isimli dizide oynamış olduğu Atıf adlı karakterle hafızalara kazınmıştı. Daha sonrasında ise Karagül adlı dizide Merdan karakteri, Siyah İnci adlı dizide de Sinan adlı karakteri oynamıştı. Mehmedof öte yandan Nejat İşler’in başrollerinde oynamakta olduğu Blutv adlı platformu Saygı isimli dizisi içerisinde de rol almakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.