Mucize Doktor adlı dizide beklenmeyen bir ayrılık

Mucize Doktor adlı dizide beklenmeyen bir ayrılık

13

Fox TV kanalında ekranlara gelen Mucize Doktor isimli diziden bir oyuncunun ayrılmış olduğu haberleri çok fazla şaşırtmış durumda!

 

Fox TV kanalında ekranlara gelen Mucize Doktor isimli diziden bir oyuncunun ayrılmış olduğu haberleri çok fazla şaşırtmış durumda! İkinci sezonu ile birlikte de çok büyük bir ilgi görmeyi başaran dizinin başrollerinden birinin bir kaç bölümün ardından veda edecek olduğu haberi çok büyük bir şaşkınlıkla karşılanmış oldu!

Mf Yapım imzasına sahip sevilen dizi ile alakalı yaşanmış olan bu gelişme, gündeme adeta bir bomba gibi düşmüş oldu. Dizinin ilk başladığından bu yana Mucize Doktor adlı dizide oynamakta olan Reha Özcan ayrılacak! Adil Erinç adlı karaktere can vermekte olan Reha Özcan’ın ayrılık konusundaki haberini, Gazetecilerden Birsen Altuntaş sosyal medya hesabı üzerinde paylamış oldu.

Hiç kimsenin beklememekte olduğu bu ayrılığın sebebi halen anlaşılamazken, gelecek haftalar içerisinde Adil adlı karakterin diziye veda edecek olduğu bilgisine ulaşıldı. Usta durumda bulunan oyuncunun Şubat ayının ilk haftası içerisinde da sette yer alacağı ve de son bölümünü çekecek olduğu ifade ediliyor!

Dizi içerisinde Taner Ölmez’in can vermekte olduğu otizmli doktorlardan Ali Vefa’nın ailesini yitirmesinin ardından onu yetiştirmiş olan ve her dahim arkasını kollamaya devam eden Adil Hoca artık olmayacak!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.