Savaşçı ekibi sete çıkmış durumda

Savaşçı ekibi sete çıkmış durumda

69

Yayınlanmış olan ilk dört sezonuyla çok büyük bir beğeni toplamış olan ve şu zamana dek 99 tane bölümü yayınlanmış olan Savaşçı adlı dizinin, 100. bölümüyle beraber çok büyük bir değişime de şahit olmuş bulunacaksınız.

 

Yayınlanmış olan ilk dört sezonuyla çok büyük bir beğeni toplamış olan ve şu zamana dek 99 tane bölümü yayınlanmış olan Savaşçı adlı dizinin, 100. bölümüyle beraber çok büyük bir değişime de şahit olmuş bulunacaksınız. Eskişehir ili içerisinde çekimlere başlamış olan dizi ekibinin bir müddettir yeni isimlerle takviye edilmiş olduğu bilinmekte. Yeni Savaşçılar ise çekimlere başlamış durumda ve yakın zamanda da ekranda yer alma amacıyla gün saymakta.

Savaşçı isimli dizinin seti içerisinden de ilk fotoğraflar gelmiş oldu. Yapımını Limon Yapım şirketi ile birlikte yapımcılığını da Hayri Aslan’ın üstlenmiş olduğu, yönetmenliğini Osman Taşçı ile birlikte Eray Koçak’ın yapmakta olduğu ve senaryosunu da Süleyman Çobanoğlu’nun yazmakta olduğu ‘Savaşçı’ adlı dizinin beşinci sezon çekimleri ardımızda bırakmış olduğumuz gün Eskişehir ilinde başlamış oldu.

Setteki ilk gün ise oyuncu kadrosunun çok büyük bir bölümü çekimlerde yeralmış oldu. Set arası olduğunda bol bir miktarda
sohbet ederek özlem gidermiş olan başarılı oyuncular, karargahın yanı sıra set ortamı içerisinde olmayı özlediklerini açık bir şekilde dile getirmiş oldular.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.