Seni Çok Bekledim adlı diziye yeni bir oyuncu transferi

Seni Çok Bekledim adlı diziye yeni bir oyuncu transferi

17

Başrolleri içerisinde Özcan Deniz ile birlikte İrem Helvacıoğlu’nun yer almakta olduğu ‘‘Seni Çok Bekledim’’ adlı dizi, bu hafta 29 Ocak Cuma gününde ilk bölümüyle ekranlarda yer almaya başlayacak.

 

Başrolleri içerisinde Özcan Deniz ile birlikte İrem Helvacıoğlu’nun yer almakta olduğu ‘‘Seni Çok Bekledim’’ adlı dizi, bu hafta 29 Ocak Cuma gününde ilk bölümüyle ekranlarda yer almaya başlayacak. Uzun bir zamandan beri hazırlıkları devam eden dizi, Erzincan ili ile birlikte İstanbul ili ve Katar’da gerçekleştirilen çekimler ile birlikte görsel bir şölen de yaşatmış olacak izleyen herkese!

Yönetmen koltuğunda Şahin Altuğ’un yer aldığı Skala Yapım şirketi ile birlikte DNZ Film şirketinin imzasına sahip ‘‘Seni Çok Bekledim’’ adlı dizi, paylaşılmış olan tanıtımlarından dolayı da daha şimdiden çok büyük bir merak uyandırmış durumda. Dizi içerisinde İrem Helvacıoğlu ile birlikte Özcan Deniz’in ekran uyumları da merak içerisinde beklenmekteyken, kadroya yeni bazı isimlerin de dahil olduğu konusunda haberler geliyor. En son söz konusu dizinin kadrosuna bir kişi daha katılmış oldu. Gazetecilerden Birsen Altuntaş, twitter hesabı üzerinden vermiş olduğu bilgi içerisinde, Ziver Armağan Açıl’ın da Seni Çok Bekledim adlı dizide rol alacak olduğunu duyurmuş oldu.

Tiyatro oyuncusu olarak tanınan Açıl, daha öncesinde de bir çok oyunla ilgili sahneye çıkmış oldu. Daha fazla sinema filmlerinden tanınmakta olan Ziver Armağan Açıl, Bilkent Üniversitesinin İİSBF İktisat Bölümü’nün hemen sonrasında Ankara Üniversitesi, Dil ile Tarih Coğrafya Fakültesinin yanı sıra Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalı içerisinden mezun oldu ve aynı okul içerisinde Yönetmenlik Yüksek Lisans öğrenimi gördü

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.