Kırmızı Oda adlı dizinin yeni kurtarıcısı Erkan Petekkaya mı?

Kırmızı Oda adlı dizinin yeni kurtarıcısı Erkan Petekkaya mı?

22

Cuma günlerinde TV8 ekranı üzerinde yayınlanmakta olan Kırmızı Oda adlı dizinin başarısı konuk olarak katılan oyuncuların sergilemiş oldukları karakterlerin yanı sıra onların performanslarına da bağlı bir durumda.

 

Cuma günlerinde TV8 ekranı üzerinde yayınlanmakta olan Kırmızı Oda adlı dizinin başarısı konuk olarak katılan oyuncuların sergilemiş oldukları karakterlerin yanı sıra onların performanslarına da bağlı bir durumda. Şu zamana dekte dizide yer almış olan karakterlerin hikayeleri fazlasıyla sevilmiş oldu ve reytingler ise sürekli olarak yüksek geldi.

Fakat Boncuk adlı karakterde Burcu Biricik ile birlikte Kumru adlı karakterde ise Aslıhan Gürbüz’ün ayrılması için çok az kaldı. Şimdi de hikayeye çok daha yeni bir ünlü ismi dahil etme zamanı. İşte Kırmızı Oda adlı dizinin 22. yeni bölümü içerisinde de Erkan Petekkaya’yı çok uzun bir aranın ardından tekrardan ekranda izlemiş olacasınız.

Son olarak Mart ayı içerisinde ATV ekranlarında yayına başlayan ve çok büyük bir tepki çekmiş olan Gel Dese Aşk adlı dizinin başrollerinde yer almakta bulunan Erkan Petekkaya, dört bölüm boyunca devam eden ve pandeminin ardından devam ettirilmemiş olan projenin ardından tekrardan ekrana dönüş yapmış olacak.

Petekkaya’nın can verecek olduğu karakterin adı ise Sadi.. Bakalım Sadi adlı karakterde ünlü durumda bulunan oyuncu Kırmızı Oda adlı dizinin reytinglerinin yüksek seviyede kalabilmesini sağlayabilecek mi?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.