Çukur adlı diziden yeni bir sürpriz

Çukur adlı diziden yeni bir sürpriz

20

Pazartesi günlerinde Show TV ekranları üzerinde yayınlanmakta olan Çukur adlı dizide 113. bölüm ardımızda kalmış durumda. Dizinin 125. bölümden itibaren final yapması konusunda beklenti var ve de finale gidilmekteyken de arka arkaya ayrılıklar yaşanmakta.

 

Pazartesi günlerinde Show TV ekranları üzerinde yayınlanmakta olan Çukur adlı dizide 113. bölüm ardımızda kalmış durumda. Dizinin 125. bölümden itibaren final yapması konusunda beklenti var ve de finale gidilmekteyken de arka arkaya ayrılıklar yaşanmakta. Dizi içerisinde Baki Davrak’ın yanı sıra Öner Erkan ile birlikte Mustafa Avkıran, Hazal Subaşı,Nejat İşler ve irem Sak gibi isimler son bölümler içerisinde arka arkaya ayrılıklara imzasını atmış idi.

Fakat dizinin yeni bölümü içerisinde bu defa çok daha değişik bir durum mevcut. Adeta çok büyük bir sürpriz yaşanmış olacak ve izleyiciler ise bu vaziyetten memnun kalmış olacak. Ay Yapım imzasına sahip olan, Show TV kanalında ekranlara gelmekte olan ‘‘Çukur” adlı dizinin Pazartesi günü karşımıza çıkacak yeni bölümü içerisinde Aykut Kocaman sürprizi yaşanıyor olacak. ‘‘Çukur’’ adlı diziye konuk olarak katılan ünlü teknik direktör, Aras Bulut İynemli ile beraber kameraların karşısına geçmiş oldu.

Pazartesi günleri içerisinde sosyal medya üzerinde gündeme damgasın vurmakta olan ‘‘Çukur” adlı dizinin yeni bölümü içerisinde çok sevilen teknik direktörlerden biri olan Aykut Kocaman misafir oyuncu şeklinde izleyicilerle buluşmuş olacak. Dizi içerisinde Aykut Kocaman’dan ismini almış olan Aykut (Berhan Taşdelen) adlı karakterle duygusal sahneleri esnasında ünlü durumdaki teknik adama Aras Bulut İynemli eşlik etmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.