Hercai adlı dizi hatalı durumdaki kararın bedelini ödemekte

Hercai adlı dizi hatalı durumdaki kararın bedelini ödemekte

21

Cuma günlerinden Pazar günlerine kaydırılmış olan Hercai adlı dizi, yeni günü içerisinde halen eski izleyicilerini toplamayı başaramadı.

 

Cuma günlerinden Pazar günlerine kaydırılmış olan Hercai adlı dizi, yeni günü içerisinde halen eski izleyicilerini toplamayı başaramadı. ATV kanalının Akıncı adlı diziyi niçin Cuma günlerine almış olduğu ve Pazar günlerini düşünmemiş olduğu da sorgulanmakta. Çünkü, Büşra Develi ile birlikte Şükrü Özyıldız’ın başrollerini paylaşmakta olduğu Akıncı adlı dizi çok riskli bir projeydi ve ayrıca Hercai adlı diziyi yerinden etmesi çokta mantıklı bir durum olarak gözükmüyordu. Akıncı adlı dizi çok düşük reytingler alıp yoluna devam etmekteyken, Hercai adlı dizi de bu değişikliğin ardından toparlanmaya gayret gösteriyor

Ebru Şahin ile birlikte Akın Akınözü’nün başrollerini paylaşmakta olduğu Hercai adlı dizinin ardımızda bırakmış olduğumuz hafta çok iyi sonuçlar almış olması, kaybetmiş olduğu izleyicileri geri kazanmayla alakalı gayretinin bir sonucu şeklinde ortaya çıkmış oldu. Bu hafta içerisinde de yükseliş sürecek mi çok büyük bir merakla beklenmekte. Zira Hercai adlı dizi halen Cuma günlerinde toplamış olduğu reytingleri Pazar günleri içerisinde elde etmeyi başarabilmiş değil..

Hercai adlı dizi 31 Ocak Pazar akşamında saatler 20.00’yi gösterirken 57. yeni bölümü ile birlikte izleyicilerle buluşmuş olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.