Maraşlı adlı dizide kimsenin beklemediği bir gelişme

Maraşlı adlı dizide kimsenin beklemediği bir gelişme

38

Pazartesi günlerinde ATV kanalında yayınlanmaya başlamış olan ve başrollerini Burak Deniz ile birlikte Alina Boz’un paylaşmış oldukları Maraşlı adlı dizi, ekranların en yeni sürükleyici yapımlarından biri olarak öne çıkıyor.

 

Pazartesi günlerinde ATV kanalında yayınlanmaya başlamış olan ve başrollerini Burak Deniz ile birlikte Alina Boz’un paylaşmış oldukları Maraşlı adlı dizi, ekranların en yeni sürükleyici yapımlarından biri olarak öne çıkıyor. İki tane ismin başarılı bir şekilde devam eden oyunculuklarının yanında kadrosunun yanı sıra hikayesiyle birlikte de göz doldurmuş olan dizi üzerinde çok yeni gelişmeler izleyenleri beklemekte. Her hafta çok fazla şaşırtmakta olan bir gelişmenin yaşanmakta olduğu dizi üzerinde, bu defa Savaş’ın bir cümlesi ile birlikte Mahur ile birlikte Maraşlı için çok daha farklı bir hikaye başlamış olacak!

Kendisini alma amacıyla gelmiş olan Savaş’a kendisini kimin ihbar etmiş olduğunu anlamaya gayret eden Mahur, sığınacak olduğu tek bir limanın ise Maraşlı olduğunu anlamış oluyor. Savaş’ın ailesinden tam olarak kimle kumpas kurmuş olduğunu çözme konusunda isteği bulunan Mahur’un aklı fazlasıyla karışmış durumdayken, Maraşlı ise gerçeğin arkasında!

İlk üç tane bölümüyle çok büyük bir dikkat çekmeyi başaran ve de Pazartesi günleri ekranlara gelen öteki dizilerin karşısında hatırı sayılabilir bir reytinge sahip durumda bulunan Maraşlı adlı dizide Savaş’ın Mahur’a babasının eski ortaklarından biri olan Ömer’den söz etmesiyle çok daha farklı bir sırrın olduğu da anlaşılmış olacak!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.