Savaşçı’ya geri döndü

Savaşçı'ya geri döndü

59

Fox TV ekranları üzerinde çok yakın bir zamanda izleyicilerle buluşmaya hazırlanan Savaşçı adlı dizinin kadrosu çok büyük bir oranda yenilenmiş oldu.

 

Fox TV ekranları üzerinde çok yakın bir zamanda izleyicilerle buluşmaya hazırlanan Savaşçı adlı dizinin kadrosu çok büyük bir oranda yenilenmiş oldu. Berk Oktay ile birlikte Gaye Turgut Evin gibi çok önemli iki önemli başrol oyuncusuyla beraber pek çok yan karakter de dizi içerisinde artık olmayacak.

Fakat yapıma yeni dahil olan isimler ise adeta bir bomba gibi.. Ediz Hun’un yanı sıra Ekin Mert Daymaz ile birlikte Tamer Karadağlı, Anıl Tetik, Erkan Meriç ve de Serenay Aktaş’ın katılımlarıyla beraber dizi çok daha farklı ve fazlasıyla etkileyici bir kadroya sahip olmuş durumda. Çekim işlemleri de Eskişehir ili içerisinde başlamış olan dizinin eski oyuncuları arasındaki Sarp Levendoğlu ile birlikte Murat Serezli ise rollerine devam ediyor olacaklar. Pek çok farklı yan karakter ise dizi içerisinde yer almayı devam ettirecek.

Savaşçı adlı diziye geri dönüş gerçekleştiren isimlerden bir tanesi de Feyza Sevil Güngör olmuş durumda. Gazetecilerden Birsen Altuntaş söz konusu bu oyuncunun dizinin tamamen yenilenmiş bölümlerinde de ekip içerisinde yerini alacak olduğunu resmi bir şekilde duyurdu. Ayça adlı karaktere can vermekte olan Feyza Sevil Güngör, aslına bakılırsa yapıma sonradan dahil olan bir isimdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.