Yeni diziyi Uğur Güneş’in üstüne kurdular

Yeni diziyi Uğur Güneş'in üstüne kurdular

76

ATV ekranları üzerinde izleyenlerle Perşembe günlerinde buluşmaya devam eden Bir Zamanlar Çukurova adlı dizi içerisinde Yılmaz isimli karaktere can veren Uğur Güneş, ardımızda bırakmış olduğumuz haftalar içerisinde yapıma veda etmiş idi.

 

ATV ekranları üzerinde izleyenlerle Perşembe günlerinde buluşmaya devam eden Bir Zamanlar Çukurova adlı dizi içerisinde Yılmaz isimli karaktere can veren Uğur Güneş, ardımızda bırakmış olduğumuz haftalar içerisinde yapıma veda etmiş idi. Ünlü durumda bulunan oyuncu, Adana’dan ayrılmasının ardından hiç bir şekilde zaman kaybetmeden yeni bir diziyle alakalı anlaşma gerçekleştirdi.

2021 ila 2022 sezonu içerisinde izleyenlerle buluşmak amacıyla hazırlıkları süren söz konusu bu yeni dizinin adı da Kanunsuz Topraklar. Uğur Güneş, söz konusu bu dizinin başrol ismi şeklinde belirlenmiş durumda ancak farklı bir oyuncuyla da halen anlaşılmış değil.. TV100 kanalında yer alan Birsen Altuntaş’ın yapmış olduğu haberine bakılırsa söz konusu bu dizi Zonguldak ilinde yer alan bir maden patronunun kızıyla maden işçisi bir gencin aşkını anlatıyor olacak.

1930’lu senelerin anlatılacak olduğu söz konusu dizinin kanalının ise Fox TV olacağı ortaya çıkmış durumda. Gold Film imzasına sahip olan diziyi son olarak Maria ile Mustafa adlı dizide görev almış olan usta yönetmenlerden Faruk Teber yönetiyor olacak.

Dizi ile alakalı çekimlerin Nisan ayı içerisinde başlaması ve önümüzdeki sezonda ise ekranlarda yer alması planlanmakta. Davut adlı karaktere can vereceği açıklanan Uğur Güneş’in kadın partnerinin tam olarak kim olacağı da çok fazla merak edilmekte. Maden patronlarından biri olan Malik Beyin kızı karakterinde karşımıza çıkacak Gülfem karakterine can verecek isim yakın bir zamanda ortaya çıkmış olacaktır.

Kanunsuz Topraklar adlı diziyle ilgili olarak İstanbul ili içerisinde çok büyük bir plato kurulacak olduğu da ifade edildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.