Sefirin Kızı adlı diziye bomba bir transfer daha

Sefirin Kızı adlı diziye bomba bir transfer daha

61

Star TV ekranları üzerinde pazartesi günlerinde yayınlanmayı sürdüren Sefirin Kızı adlı dizide çok büyük bir değişim dalgası yaşanmakta.

 

Star TV ekranları üzerinde pazartesi günlerinde yayınlanmayı sürdüren Sefirin Kızı adlı dizide çok büyük bir değişim dalgası yaşanmakta. Neslihan Atagül ile birlikte Uraz Kaygılaroğlu’nun ayrılmış olmasının sonrasında hikayenin çok daha farklı bir noktaya doğru ilerlemekte olduğu da görülmeye başlanmış durumda.

Mavi adlı karakterle hikayeye katılmış olan Tuba Büyüküstün, Engin Akyürek’le beraber adeta sazı eline alarak hikayeyi daha da değiştirmeye başlamış oldu. Sefirin Kızı adlı dizinin Tuba Büyüküstün’ün dahil olmasıyla beraber yeni bir yola çıkmış olması, beraberinde çok daha yeni karakterlerle beraber hikayenin değiştirilmesi ihtiyacını da doğurmuş durumda.

Senaristlerlerden Eylem Canpolat ve de Ozan Aksungur’un yavaş bir şekilde Sefirin Kızı adlı dizide yer alan eski yan karakterlerinin rollerini azaltarak, yeni karakterler ile birlikte çok daha yeni bir kurgunun üstünde ilerlemesi de beklenmekte. İşte tam olarak bu adımı destekleyebilecek bir transfer gerçekleştirilmiş oldu. TV100 kanalından Birsen Altuntaş’ın yapmış olduğu habere bakılırsa son olarak Ufak Tefek Cinayetler adına sahip dizi içerisinde yer almış olan ünlü oyunculardan biri olan Ferit Aktuğ bundan böyle Sefirin Kızı adlı dizide hayranlarıyla buluşmuş olacak.

Dizi içerisinde Bora adlı karaktere can verecek oyuncunun tam olarak nasıl bir değişime neden olacağı da heyecanlı bir şekilde beklenmekte. 1978 senesinde Ankara’da dünyaya gelen Ferit Aktuğ, bugüne dek pek çok dizi içerisinde de rol aldı..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.