Menajerimi Ara adlı diziye sürpriz bir isim gelecek

Menajerimi Ara adlı diziye sürpriz bir isim gelecek

66

Star TV kanalında ekrana gelmeye devam eden Menajerimi Ara adlı dizi Pazar akşamlarında yayınlanıyor. Sezonun en sevilen dizileri arasında yer alan Menajerimi Ara adlı diziye bir çok konuk oyuncu gelmiş oldu.

 

Star TV kanalında ekrana gelmeye devam eden Menajerimi Ara adlı dizi Pazar akşamlarında yayınlanıyor. Sezonun en sevilen dizileri arasında yer alan Menajerimi Ara adlı diziye bir çok konuk oyuncu gelmiş oldu. Bu yönünden dolayı da dikkatleri çekmeyi başaran Menajerimi Ara adlı dizi kemik kadrosunda yer alan isimlerle de beğeni toplamakta.

Barış Falay’ın yanı sıra Fatih Artman ile birlikte Canan Ergüder, Deniz Can Aktaş, Ahsen Eroğlu ve de Ayşenil Şamlıoğlu’nun başrollerini paylaşmakta olduğu dizinin bu hafta içerisinde de 24. bölümü yayınlanmış olacak. Söz konusu diziye bu hafta içerisinde konuk olarak gelecek isimse Aslıhan Tandoğan.

Farklı bir ismin daha söz konusu diziye dahil olması söz konusu bir durumda. Gazetecilerden Birsen Altuntaş’ın twitter hesabı üzerinden vermiş olduğu bilgiye bakılırsa Almila Ada, Menajerimi Ara adlı dizide oynamaya başlayacak ve adı da Merve.

Gelmiş olan konuk oyuncuların kendi adları ile birlikte kendileri şeklinde yer almakta oldukları da biliniyor. Almila Ada’nın farklı bir isim ile birlikte dizide yer alacak olması, kemik kadro içerisine dahil olacağını açık bir şekilde göstermekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.