Uraz Kaygılaroğlu’na harika bir teklif

Uraz Kaygılaroğlu'na harika bir teklif

23

Pazartesi günlerinde Star TV kanalında yayınlanmakta olan Sefirin Kızı adlı dizideki Gediz karakteriyle son zamanlarda ekranda yer almış olan Uraz Kaygılaroğlu, ardımızda bırakmış olduğumuz hafta projeden ayrılmış idi.

 

Pazartesi günlerinde Star TV kanalında yayınlanmakta olan Sefirin Kızı adlı dizideki Gediz karakteriyle son zamanlarda ekranda yer almış olan Uraz Kaygılaroğlu, ardımızda bırakmış olduğumuz hafta projeden ayrılmış idi. Dizinin sona etmesinin sonrasında tekrardan İstanbul’a dönüş yapan oyuncu, yeni projelerle ilgili olarakta görüşmelere başlamış idi.

Netflix platformunda yayınlanmak üzre Cem Yılmaz’ın bütün hazırlıklarını devam ettirmekte olduğu Erşan Kuneri adlı dizide Uraz Kaygılaroğlu’nun da yer alacak olduğu ortaya çıkmış idi. Ünlü durumda bulunan oyuncuyla alakalı başka bir önemli dizi teklifinin daha olduğu ileri sürülmekte

Doğduğun Ev Kaderindir adlı dizinin yanı sıra Masumlar Apartmanı adlı dizi ile birlikte Kırmızı Oda adlı diziyle ekranda adeta fırtınalar estirmiş olan OGM Pictures şirketinin imzasını taşımaya hazırlanan Camdaki Kız adlı dizinin hazırlıkları devam ediyor. Burcu Biricik’in söz konusu dizinin kadrosu içerisinde yer almayı kabul etmiş olduğu da daha öncesinde ortaya çıkmış idi.

Tv100 kanalında yer alan Birsen Altuntaş, çok daha yeni bir iddia ortaya atmış oldu ve Uraz Kaygılaroğlu’nun da söz konusu dizide yer alabilecek olduğuna yönelik iddiaları gündeme taşımış oldu.. Daha halen iddia noktasında yer alan söz konusu bu bilgilere bakılırsa, yapım şirketi başroldeki erkek oyuncu olarak Uraz Kaygılaroğlu’na teklif götürmüş oldu. Ancak halen bunun haricinde farklı bir gelişme mevcut değil.

Kanal D ekranı üzerinde yayınlanması beklenen Camdaki Kız adlı dizinin Nisan ayı içerisinde ekranda yer alması da beklenmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.