Baraj adlı dizideki karar herkesi yakacak

Baraj adlı dizideki karar herkesi yakacak

17

Salı günlerinde ekranlara gelen Fox Tv kanalının herkes tarafından sevilen dizilerinden Baraj’ın 26. yeni bölümü bu akşam üzeri çok büyük olaylarla gelecek.

 

Salı günlerinde ekranlara gelen Fox Tv kanalının herkes tarafından sevilen dizilerinden Baraj’ın 26. yeni bölümü bu akşam üzeri çok büyük olaylarla gelecek. 9 Şubat Salı gününe saatler 20:00’ı gösterirken Fox TV ekranı üzerinde ekrana gelecek dizi içerisinde gerilim hiç bir şekilde eksik olmayacak.

Biran Damla Yılmaz’ın yanı sıra Gizem Karaca ile birlikte Feyyaz Duman, Sumru Yavrucuk ve Burak Yörük’ün başrollerini paylaşmakta olduğu dizide Mert’in kendi öz oğlu olduğu bilgisine ulaşan Nazım’ın ne yapacak olduğu da en fazla merak edilen husustur..

Bahar da Nazım’ı yitirmeme amacıyla planlar yapmaktayken, Nehir’in de kendi seviyesinde bazı planları bulunmakta.. Baraj adlı dizinin 26. bölümü içerisinde ayrıca; Bahar’ın yapmış olduğu plan işe yaramaya başlamış, Nazım, Nehir’e karşı duymakta olduğu güvenini yitirmiştir. Nazım ona bir defa daha sırtını döndükten sonra Nehir ondan tepki alabilecek oluğu tek şeyi gerçekleştirmeye, Tarık’le evlenmeye karar vermiştir.

Lakin Zahra, Tarık’ın başka biriyle evlenecek olduğunu öğrendiği esnada kendisi de dahil herkesi yakabilecek bir hamle yapmaya hazır durumdadır.

Polis ekiplerine Tarık’ı ihbar etmiş olan Zahra, maksadına ulaşarak düğünü tam da ortlarında durdurmuş olacak. Tarık’a tam olarak ne olacak, hikaye bundan sonra nasıl gelişme gösterecek herkes merak içerisinde gelişmeleri beklemeye başladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.