Kanal D’den yeni bir tane daha uyarlama dizi

Kanal D'den yeni bir tane daha uyarlama dizi

268

Liar adına sahip dram ve de gerilim dizisinin yerli versiyonu gelecek..

 

Liar adına sahip dram ve de gerilim dizisinin yerli versiyonu gelecek.. Projenin adı ise Yalancı şeklinde belirlenmiş durumda.. 21. yüzyıl içerisinde yaşanmakta olan cinsiyetin yanı sıra aile hayatı, kimlik siyaseti ve de yozlaşmış düzenbazlıkların konu edilmiş olduğu Liar adlı yapımdan uyarlanacağı açıklanan yeni yapımla ilgili çalışmalar başlamış durumda.

Gazetecilerden Birsen Altuntaş’ın paylaşmış olduğu kulis bilgilerine bakılırsa Süreç Film şirketi aracılığıyla hazırlıklar devam ediyor. Kanal D üzerinde yayınlanması amacıyla anlaşma yapılmış olan Yalancı adlı dizi projesinin oyuncu seçmeleri ise halen sürüyor.

Hülya Gezer’in yönetmenliğini yapacak olduğu dizinin aslında fazlasıyla güçlü bir hikayesi mevcut bir durumda ve de çok iyi bir kurgunun yanı sıra fazlasıyla güçlü oyunculuklarla desteklenecek olursa ülkemizde de çok fazla ilgi görmüş olacaktır. İngiltere yapımı olarak öne çıkan Liar adlı dizi izleyenlerden de çok büyük bir ilgi görmüş idi. Türk yapımı durumda bulunan uyarlamanın da fazlasıyla büyük bir ilgi görmesi beklenmekte.

İki sezon boyunca yayınlanmış olan Liar adlı dizi toplamda 12 bölümden oluşmakta. Her sezonda toplam altı tane bölümü yayınlanmış olan dizi ilk önce 2017 senesi içerisinde ortaya çıkmış idi ve 2020 senesi içerisinde de ikinci sezonu paylaşılmıştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.