Savaşçı’dan Kuruluş Osman adlı diziye transfer

Savaşçı'dan Kuruluş Osman adlı diziye transfer

42

ATV ekranlarının heyecanlı bir şekilde izlenmekte olan reyting rekortmeni dizilerinden ‘‘Kuruluş Osman’’ adlı dizinin kadrosuna çok ünlü bir isim daha dahil olacak.

ATV ekranlarının heyecanlı bir şekilde izlenmekte olan reyting rekortmeni dizilerinden ‘‘Kuruluş Osman’’ adlı dizinin kadrosuna çok ünlü bir isim daha dahil olacak. İkinci sezonu içerisinde de çok büyük  bir ilgi görmeyi başaran dizinin kadrosuna en son ünlü oyunculardan biri olan Yıldız Çağrı Atiksoy katıldı.

Savaşçı adlı dizinin ilk iki sezonu içerisinde Berk Oktay’la beraber başrollerde yer almakta olan Yıldız Çağrı Atiksoy, sonrasında yayınlanmakta olan üçüncü ve dördüncü  sezonlarda da yer almamıştı. Aslı Özkaynak adına sahip karakter içerisinde izlemiş olduğumuz oyuncu, 2019 ila 2020 sezonu içerisinde de TRT1’ ekranlarında yer alan Şampiyon adlı dizide yer almıştı.

 

Son zamanlarda Savaşçı adlı dizinin ilk iki sezonu içerisinde partner oldukları Berk Oktay’la yaşadığı aşktan dolayı magazin gündeminden düşmemekte olan Yıldız Çağrı Atiksoy, bundan böyle Atv ekranı üzerinde hayranlarının karşısına çıkmış olacak. Herkesin sevdiği oyuncu ‘’Kuruluş Osman’’ adlı dizide Malhun Hatun isimli karaktere can veriyor olacak. Malhun Hatun, diziye hayran olanlar tarafından çok uzun bir zamandan beri merak içerisinde beklenmekte olan bir karakterdi.

 

Yapımıyla beraber proje tasarım ile birlikte senaryosu Mehmet Bozdağ’a ait durumda bulunan; genel yönetmenliğini Metin Günay ile birlikte başrolünü de Osman Bey adlı karakterle Burak Özçivit’in üslenmiş olduğu ‘Kuruluş Osman’ adlı dizi, Atv ekranları üzerinde Çarşamba günlerine damgasını vurmayı sürdürecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.