Sefirin Kızı adlı dizide o hesap tutmadı

Sefirin Kızı adlı dizide o hesap tutmadı

55

Star TV kanalının Pazartesi günlerinde ekrana getirmekte olduğu Sefirin Kızı adlı dizide son zamanlarda çok büyük bir değişim yaşanmakta..

 

Star TV kanalının Pazartesi günlerinde ekrana getirmekte olduğu Sefirin Kızı adlı dizide son zamanlarda çok büyük bir değişim yaşanmakta.. Neslihan Atagül, geçirgen bağırsak sendromu hastalığından dolayı söz konusu yapıma veda etmek mecburiyetinde kaldı. Nare adlı karaktere cn vermekte olan oyuncu, aslına bakılırsa hikayenin tam da merkez noktasında yer almaktaydı. Yani Nare gittikten sonra geriye hikaye noktasından bakıldığı zaman Sefirin Kızı’ndan çok bir şey kalmamakta.

Tabii ki de senaristler ile birlikte yapımcı da böyle bir vaziyette çok daha yeni bir denklem kurmak mecburiyetindeydi. Engin Akyürek’le beraber Kara Para Aşk adlı dizide çok iyi bir şekilde uyum yakalamış olan Tuba Büyüküstün, kabul edilebilecek önemli bir seçimdi. Bu söz konusu gelişmeyle beraber Büyüküstün hayranı olanlar da diziye çekilmiş bulundu.

Fakat evdeki hesabın çarşıya uymamakta olduğu gerçeği ise reytingler paylaşıldığında ortaya çıkmış oldu. Sefirin Kızı adlı dizinin Tuba Büyüküstün’ün yer almakta olduğu üç tane bölümü paylaşıldı. Reyting ile alakalı sonuçlar ise Büyüküstün’ün gelmesinin ilk başlarda olumlu etki yapmakta olduğunu, ancak daha sonra iyice düşmekte olan dizinin izleyicilerin gözünden de düşmeye başladığını göstermekte

Milliyet Cadde yazarları arasında yer alan Ali Eyüboğlu bu hususu köşe yazısı içerisinde değerlendirmiş oldu. Tuba Büyüküstün’ün gelmesinin Sefirin Kızı adlı dizinin ana akım medya üzerinde yayınlanmakta olan diziler arasında beşinci sırada yer alması gerçeğini değiştirmemekte olduğuna vurgu yaptı..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.