Tövbeler Olsun adlı dizide ayrılık şoku

Tövbeler Olsun adlı dizide ayrılık şoku

70

Pazar günlerinin eğlenceli dizisi şeklinde dikkatleri çekmeyi başaran, 25 bölümden beri ekranlarda yer almakta bulunan Tövbeler Olsun adlı diziyle alakalı final kararı alınmış olduğu ortaya çıkmış durumda.

 

Pazar günlerinin eğlenceli dizisi şeklinde dikkatleri çekmeyi başaran, 25 bölümden beri ekranlarda yer almakta bulunan Tövbeler Olsun adlı diziyle alakalı final kararı alınmış olduğu ortaya çıkmış durumda. Güven Kıraç’ın yanı sıra Erkan Can ile birlikte İpek Tuzcuoğlu’nun başrollerini paylaşmakta olduğu TRT1 dizisi ekranlara veda edecek.

Fakat TRT1 kanalını kutlamak gerekiyor. Çünkü dizinin başlangıcından bu zamana kadar reytingleri düşük gelmiş oldu. Fakat 2020 ila 2021 sezonundaki ilk yayınlanmış olan yapımlarından bir tanesi olarak öne çıkan Tövbeler Olsun adlı dizi 9 Ağustos 2020 tarihi içerisinde izleyicilerle buluşmaya başlamıştı. Hasan Kaçan’ın senaristliğini yapmış olduğu, ilk bölümler içerisinde Serdar Akar’ın da yönetmenliğini yapmış olduğu dizinin çok daha değişik bir konsepti mevcuttu.

Absürt komedi sevmiş olan izleyicileri kendisine çekmiş olan, fakat fazla ciddi reyting oranlarına erişmeyi başaramayan Tövbeler Olsun adlı dizi, yine de TRT1 kanalından çok büyük bir destek görmüş oldu. Projenin 32. bölümden itibaren final yapacak olduğunu gazetecilerden Birsen Altuntaş duyurmuş oldu. Tövbeler Olsun adlı dizi sona ermeden önce bir de ayrılık yaşanmış olacak.

Son 7 tane bölümü kalmış olan dizide Nazmiye adlı karaktere can veren Seda Türkmen, finali bile görmeden diziden ayrılmış bulunacak. Oyuncunun rolü biteceğinden dolayı 29. bölümden itibaren Tövbeler Olsun adlı yapım üzerinden ayrılacak olduğu ortaya çıkmış durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.