Deniz Baysal Teşkilat adlı dizide çok fazla şaşırtacak

Deniz Baysal Teşkilat adlı dizide çok fazla şaşırtacak

97

Ünlü oyunculardan biri olan Deniz Baysal, seneler öncesinde Fazilet Hanım adlı dizi ile birlikte Kızları adlı dizide başrolde yer almış olduğu Çağlar Ertuğrul’la beraber yeni bir dizi konusunda çalışmalara devam ediyor.

 

Ünlü oyunculardan biri olan Deniz Baysal, seneler öncesinde Fazilet Hanım adlı dizi ile birlikte Kızları adlı dizide başrolde yer almış olduğu Çağlar Ertuğrul’la beraber yeni bir dizi konusunda çalışmalara devam ediyor. Deniz Baysal’ın Söz adına sahip asker dizisi içerisinde beraber rol almış olduğu Nihat Altınkaya da proje içerisinde yer almış olan bir başka ünlü isim.

Ankara ilinde süren Teşkilat adlı TRT1 dizisi içerisinde çok büyük bir mesafe kaydedilmiş oldu. Yapımın yakın zamanda fragmanlarının ortaya çıkmaya başlaması ve Mart ayının içerisinde de ekranda yer alması beklenmekte.

Ekibin tamamen titiz bir şekilde ve de yoğun bir biçimde çekimleri devam ettirmiş olduğu hatta ilk üç tane bölümün dahi tamamlanmış olduğu bilgisi mevcut. Ezgi Eyüboğlu’nun yanı sıra Ezgi Şenler ile birlikte Tuncer Salman, Mesut Akusta, Eneshan Nalbant ve de Atılay Uluışık gibi iddialı oyuncuların da kadrosunda yer almış olduğu Teşkilat adlı dizi çok fazla merak edilmekte.

Deniz Baysal’ın hayranı olanlar da nasıl bir karakterde yer alacak olduğunun heyecanını yaşamakta. Baysal, Milliyet gazetesiyle yapmış olduğu bir röportajı esnasında dizi ile birlikte karakterine yönelik şu açıklamalarda bulundu:

Türkiye’nin başarmış olduğu birbirinden önemli ve gizli operasyonlar esnasında, kararlılığın yanı sıra zekasından dolayı ön plana çıkmakta olan, ayakları yere sağlam bir şekilde basmakta bulunan gizemli bir karakteri canlandırmaktayım. Damara basmayı çok fazla seven, sonuna kadar gidebilen çok önemli bir kadın. Kendisini hiç bir şekilde ezdirmeyen birisi.’

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.