Exxen platformunda Ölüm Zamanı adlı dizinin afişleri çıkmış durumda

Exxen platformunda Ölüm Zamanı adlı dizinin afişleri çıkmış durumda

204

Exxen adlı platformda 12 tane dizi yer alıyor ve yeni gelecek yapımların da çekimleri çok büyük bir hızla sürüyor. Bu öz konusu dizilerden bir tanesi de Ölüm Zamanı adlı dizi.

 

Exxen adlı platformda 12 tane dizi yer alıyor ve yeni gelecek yapımların da çekimleri çok büyük bir hızla sürüyor. Bu öz konusu dizilerden bir tanesi de Ölüm Zamanı adlı dizi. Exxen platformunda gelecek 2,5 aylık zaman zarfında yirmi tane daha dizinin izleyicilerle buluşması konusunda bir hedef var..

Dizi konusunda çılgınlık yaşanmakta olan Exxen platformu üzerinde Ölüm Zamanı adlı diziyle alakalı beklentiler de bir hayli yüksek. Güçlü durumda önemli bir kadrosu bulunmakta olan dizinin yakın zaman içinde izleyicilerle buluşması konusunda beklenti var.

Çok yakın bir zamanda ülkemizin dijital platformlarından biri olan EXXEN’de yayınlanmaya başlayacağı açıklanan ‘Ölüm Zamanı’ adlı dizinin afişi yayınlanmış durumda. İzleyenlere gerilimin yanı sıra heyecan dolu dakikalar yaşatabilecek olan dizi, daha şimdiden merak uyandırmış durumda. Süreç Film şirketinin yapımcılığını üstlenmiş olduğu, Yunus Ozan Korkut’un yönetmenliğini yapmakta olduğu dizinin tamamen etkileyici bir oyuncu kadrosu da yer alıyor.

Ölüm Zamanı adlı dizinin başrollerini Mert Yazıcıoğlu’nun yanı sıra Ahmet Mümtaz Taylan ile birlikte Nilsu Berfin Aktaş, Ece Yaşar, Mert Ramazan Demir ve de İdris Nebi Taşkan paylaşmakta.

‘’Ölüm Zamanı” adlı dizi kampta yaşanmış olan bir cinayetin hemen sonrasında gelişmekte olan sıra dışı olayları konu almakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.