Sadakatsiz adlı dizide kısa bir ayrılık

Sadakatsiz adlı dizide kısa bir ayrılık

44

Kanal D’nin Çarşamba günlerinde izleyicilerle buluşmakta olan ve başlamış olduğu günden bu yana çok büyük bir beğeni toplamayı başaran ‘Sadakatsiz’ adlı dizide Derya isimli karaktere can veren oyunculardan Özge Özder, ardımızda bırakmış olduğumuz hafta kızı Luna’yı dünyaya getirmiş idi.

 

Kanal D’nin Çarşamba günlerinde izleyicilerle buluşmakta olan ve başlamış olduğu günden bu yana çok büyük bir beğeni toplamayı başaran ‘Sadakatsiz’ adlı dizide Derya isimli karaktere can veren oyunculardan Özge Özder, ardımızda bırakmış olduğumuz hafta kızı Luna’yı dünyaya getirmiş idi. Ünlü durumdaki oyuncu, doğumdan hemen öncesinde yapmış olduğu açıklamalarda diziden ayrılığının uzun sürmeyecek olduğunu, doğumdan çok kısa bir süre sonra ekibe tekrardan katılacak olduğunu duyurmuştu.

Kızını dünyaya getirmesinin ardından set ekibiyle bir araya gelmiş olan Özge Özder, arkadaşlarıyla vedalaşmış oldu. Fakat söz konusu bu veda, öyle çok uzun zamanlı bir ayrılık olmayacak gibi durmakta. Kanal D’den yapılmış olan bilgilendirme içerisinde ‘Özge Özder doğumdan dolayı diziye çok kısa bir ara verdi’ ifadelerine yer vererek detay verilmiş oldu.. Özge Özder ise söylemiş olduğu her şeyi yapacağını göstermiş oldu.

Oyuncunun Derya adlı karakterle çok yakın bir zamanın ardından tekrardan Sadakatsiz adlı dizinin setinde olması konusunda beklenti var. Son set günü esnasında oyuncu arkadaşlarından olan Cansu Dere,’nin yanı sıra Yeliz Kuvancı ile birlikte yönetmen görevinde bulunan Neslihan Yeşilyurt ve de ekiple beraber objektiflere gülümsemiş olan Özge Özder, mutluluğuyla da dikkatleri çekmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.