Akrep adlı dizi final mi yapıyor?

Akrep adlı dizi final mi yapıyor?

190

Star kanalının herkes tarafından sevilem dizilerinden ‘‘Akrep’’, bundan böyle perşembe akşamlarında izleyicisiyle buluşmakta.

 

Star kanalının herkes tarafından sevilem dizilerinden ‘‘Akrep’’, bundan böyle perşembe akşamlarında izleyicisiyle buluşmakta. Dizinin gün değişikliği yapmasının sonrasında düşüş gösteren reytingler de toparlanma eğilimi göstermeye başlamıştı. Fakat oranlar yine de bayağı bir düşük seyretmekte. Star TV kanalının Çarşamba günlerine alınmış olan Sol Yanım adlı diziyle alakalı 12. bölüm içerisinde final kararı vermiş olması Akrep adlı dizinin izleyicilerini de endişelendirmeye başladı. Dizinin çok düşük gelmeye başlayan reytinglerinden dolayı final korkusu yaşamakta olan hayranlar, 18 Şubat Perşembe gününde ekranlara gelecek 11. bölüme ait reyting sonuçlarını da heyecanlı bir şekilde beklemekte. Dizi artık çok kritik bir döneme giriş gerçekleştirdi. Bunun ardından reyting düşüşleri kalıcı bir durumda bulunabilir. Ardımızda bırakmış olduğumuz hafta biraz yükseliş yaşanmış olmasıyla iyiye işaret etmeye başlamıştı. Bu hafta içerisinde de yükseliş gelebilirse devam yönünde çok güçlü bir sinyal alınmış durumda olacak.

Başrollerini; Demet Akbağ’ın yanı sıra Bekir Aksoy ile birlikte Evrim Alasya ve Yusuf Çim gibi önemli isimlerin paylaşmakta olduğu ‘‘Akrep’’ adlı dizi, 18 Şubat Perşembe günü içerisinde Star kanalında. ‘‘Akrep’’ adlı dizinin, yapımını ise 1441 Production şirketinin adına İrfan Şahin üstlenmiş bir durumda. Yönetmenliğini Gökçen Usta yapmaktayken, senaryosu da Erkan Birgören tarafından yazılıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.