Ramo adlı diziye yeni bir transfer

Ramo adlı diziye yeni bir transfer

61

Show TV kanalında Cuma günleri yayınlanmaya devam eden Ramo adlı dizide heyecan gitgide tırmanmaya devam ediyor!

 

Show TV kanalında Cuma günleri yayınlanmaya devam eden Ramo adlı dizide heyecan gitgide tırmanmaya devam ediyor! Dizi içerisinde her hafta izleyen herkesi şaşırtmakta olan gelişmeler yaşanmaktayken, yeni durumda bulunan karakterlerin katılması da sürüyor! Ardımızda bırakmış olduğumuz hafta Emre Kınay’ın Şerif adıyla katılmakta olduğu diziye iki isim daha gelecek. Bir tane karakterin diziye geleceği çok kısa bir zaman öncesinde öğrenilmişti. Bu defa ise farklı bir isim daha gündeme gelmiş durumda!

Murat Yıldırım ile birlikte Esra Bilgiç’in başrollerini paylaşmakta oldukları dizide ardımızda bırakmış olduğumuz hafta Sibel’in rehin alınmış olduğunun ortaya çıkması ve onu aramakta olan Ramo’nun karşısına da hiçte bilmemekte olduğu farklı bir büyük patronun çıkmış olmasıyla beraber hikaye çok daha farklı bir noktaya gelmeye başlamıştı.

Sibel’i kendilerinin öldürtmüş olduğunu ifade eden Şerif, Mazhar’a kadar gidip Sibel’i alıkoymuş olmasına tepki vermiş bulundu. Aynı esnada Ramo’yu denemiş olduklarını ve ihanet edip etmeyecek olduğunu öğreneceklerini ifade ederek onu Mazhar’ın önüne atmış oldu.

Şimdi ise herkes, Mahzar’a silah doğrultmuş olan Ramo’nun ve evin iç kısmında tutsak durumda bulunan Sibel’in akıbetini merak etmekte! Ramo’nun söz konusu bu tuzaktan nasıl kurulacak olduğu merak konusu olmuşken diziye ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde Cemil adıyla Burak Demir’in katılacak olduğu bilgisine ulaşılmıştı.

Bu defa farklı bir ismin daha katılacağı gündeme gelmiş oldu. Gazetecilerden Birsen Altuntaş, sosyal medya hesabı üzerinden Usta oyunculardan biri olan Atilla Olgaç’ın söz konusu diziye Yıldırım adıyla katılacak olduğunu duyurmuş oldu. Fakat Olgaç’ın söz konusu rolünün bir bölümlük konuk oyunculuk olacağı da belirtilmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.