Yasak Elma adlı dizide ayrılık

Yasak Elma adlı dizide ayrılık

14

Pazartesi günlerinde Fox TV kanalında yayınlanmaya devam eden Yasak Elma adlı dizi, izleyenlere çok ilginç anların yanı sıra şaşırtmakta olan gelişmeler yaşatmayı da sürdürüyor.

 

Pazartesi günlerinde Fox TV kanalında yayınlanmaya devam eden Yasak Elma adlı dizi, izleyenlere çok ilginç anların yanı sıra şaşırtmakta olan gelişmeler yaşatmayı da sürdürüyor. Her bölüm içerisinde entrikanın dozunu yükseltmeye devam eden diziye yeni karakterler katılmaya devam ederken, karakterlerden bazılarının da ayrılışı söz konusu olmuş durumda. Hikayesi sona eren karakterlerden bir tanesinin daha gidecek olduğu bilgisine ulaşıldı.

Dördüncü sezonu ile birlikte ekranda yer alan dizinin 85. bölüm içerisinde Halit Argun ölmüş ve daha sonra da diziden beş farklı karakter birden ayrılmış idi. Lila adlı karakterin yanı sıra Kerim adlı karakter ile birlikte Yiğit adlı karakter, Kaya adlı karakter ve Halit adlı karakter veda etmiş durumdayken, yeni isimler de diziye ilave edilmişti. Erdal Özyağcılar’ın Hasan Ali Kuyucu karakterinde gelmiş olduğu dizi içerisinde, Çağatay adlı karaktere Berk Oktay ve ayrıca Feride adlı karaktere de Gülenay Kalkan Ünlüoğlu can vermekte.

Şahika’nın firmanın mevcut durumdaki hisselerine sahip olmasının ardından bir takım değişimlerin yaşanacak olduğu da yeni bir ayrılık haberiyle beraber ortaya çıkmış oldu. Gazetecilerden Birsen Altuntaş, dizi içerisinde Mert adlı karaktere can veren Can Nergis’in Yasak Elma adlı diziden ayrılacak olduğunu duyurmuş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.