Kurtlar Vadisi adlı dizinin efsanesiydi Ramo’ya geldi

Kurtlar Vadisi adlı dizinin efsanesiydi Ramo'ya geldi

115

Cuma günlerinin aksiyon dizilerinden biri olan Ramo adlı dizi, yoluna emin adımlar ile devam etmekte olan bir yapım.

 

Cuma günlerinin aksiyon dizilerinden biri olan Ramo adlı dizi, yoluna emin adımlar ile devam etmekte olan bir yapım. İkinci sezon içerisinde aramakta olduğu izleyiciye ulaşmış bulunan ve çok güçlü performanslar ortaya koymaya başlamış olan Ramo adlı dizide ayrılan isimlerin ardından dahi aksiyonda düşüş yaşanmış değil.

Ramo adlı diziden ayrılmış olanların arasında; İdil Fırat’ın yanı sıra Olgun Şimşek ile birlikte Yiğit Özşener gibi üç tane önemli isim bulunuyordu. Önemli durumdaki karakterlere can veren bu isimlerin ayrılması dahi hikayenin gücünden hiç bir şey eksiltmiş değil. Senaristler her bir defasında çok daha iyi bölümler yazmış oldu ve yönetmen olarak görevli M. Çağatay Tosun ise anlatım gücünün yanı sıra aksiyonun bolluğunu iyi bir şekilde kullanıp Ramo adlı dizinin reytinglerinin sürekli olarak yüksekte kalmasını sağlamış oldu.

Şimdi ise dizinin 32. bölümü içerisinde Kurtlar Vadisi adlı dizinin ünlü isimlerinden biri olan Atilla Olgaç’ı ekranda görmüş olacaksınız. Bu aslına bakılırsa bir bölümlük konuk oyunculuk olarak gerçekleşecek olsa da Kılıç adlı karakteri özleyenler gelişini hemen fark etmiş oldu.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.