Seni Çok Bekledim adlı dizide bir ilk yaşanacak

Seni Çok Bekledim adlı dizide bir ilk yaşanacak

16

Cuma günlerinde Star TV ekranları üzerinde izleyicilerle buluşmaya devam eden Seni Çok Bekledim adlı dizide fazlasıyla ilginç gelişmeler yaşanmakta.

 

Cuma günlerinde Star TV ekranları üzerinde izleyicilerle buluşmaya devam eden Seni Çok Bekledim adlı dizide fazlasıyla ilginç gelişmeler yaşanmakta. Bu söz konusu gelişmelerin odağında yer alan isim ise Türkü Turan. Genç yaştaki başarılı oyuncu geçmiş olduğumuz bölüm Zahide adlı karakterde yer almış ve söz konusu bu karakterin ölümüyle berber de diziden ayrılmış olduğu zannedilmişti.

Fakat fazlasıyla değişik şeyler yaşandığı ve Türkü Turan’ın diziden hiç bir şekilde ayrılmamış olduğu da ortaya çıkmış durumda. Türkiye içerisinde belki de ilk defa ölmesinin hemen ardından, hiç bir şekilde ara vermeden farklı bir karakterle beraber aynı yapım üzerinde yoluna devam etmiş olan isim Türkü Turan olarak tarihe geçecek. İzleyenler Zahide adlı karakteri fazlasıyla sevmişti ve oyuncunun ayrılması da aslında çok büyük bir üzüntü kaynağı olmuş idi. Fakat anlaşılan o ki başarılı genç oyuncu, bundan böyle Seni Çok Bekledim adlı dizide Meltem karakteriyle ekranlardaki yerini almış olacak.

Star TV kanalından konuyla alakalı olarak duyuru da yapılmış oldu. Duyuru içerisinde şu bilgiler sunulmuş oldu. ‘Star Kanalının ilgiyle izlenmekte olan dizisi ‘‘Seni Çok Bekledim’’ sürükleyici bir durumdaki hikayesiyle seyircilerini ekran başına kilitlemekte. Dizinin Cuma gününde yayınlanmış olan 4. bölümü ile, ‘Zahide’ adlı karaktere can veren güzel oyunculardan Türkü Turan, senaryo gereğince canlandırmış olduğu karakterin ölmesinden dolayı ‘Meryem’ adlı karakterle diziye sürpriz bir giriş yapmış oldu.’

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.