Alev Alev adlı dizi direnmeye devam ediyor

Alev Alev adlı dizi direnmeye devam ediyor

136

Show TV kanalının arka arkaya çok iyi reytingler almış olan yapımlarıyla alakalı final kararı almış olması Alev Alev adlı dizinin hayranlarını da çok büyük bir endişeye sevk etmiş durumda.

 

Show TV kanalının arka arkaya çok iyi reytingler almış olan yapımlarıyla alakalı final kararı almış olması Alev Alev adlı dizinin hayranlarını da çok büyük bir endişeye sevk etmiş durumda. Pazar gününde ekranlara gelen Arıza adlı dizinin iki bölümü kalmış oldu. Kanalın aynı günde yayınlanmakta olan Menajerimi Ara adlı diziyle beraber Hercai adlı diziden çok daha iyi oranlar alıyor olmasına karşın zarar ettiğinden dolayı diziyi yayından kaldırma konusundaki kararı tartışmalar yaratmıştı. Hemen sonrasında Show TV kanalında da şok eden farklı bir karar daha çıkmış oldu.

Bu defa ise Cuma günlerinde yayınlanmakta olan Ramo adlı diziyle alakalı beş bölümün ardından final kararı gelmiş oldu. Ramo adlı diziyle alakalı üçüncü sezon onayı verilmiş değil ve böyle olması da izleyiciler açısından çok büyük bir şok olmuş durumda. Alev Alev adlı dizi de bu şekilde bir ortamda Show TV ekranlarında kalmayı başarabilecek mi? İşte bunun gibi soruları sormakta olan dizi hayranları bir de geçmiş olduğumuz akşam ilk bölümüyle ekranlara gelen Bir Zamanlar Kıbrıs adlı dizinin reytingler konusunda çok ciddi bir düşüşe sebep oluyor olması korkusu bulunuyordu. Fakat Alev Alev adlı dizinin izleyenleri ekranda yapımlarını desteklemiş oldu ve ardımızda bırakmış olduğumuz haftaya bakıldığında düşüş olsa bile dizi ortalama oranlar elde edebilmeyi devam ettirdi. Dizinin ayakta kalmasıyla alakalı mücadele konusunda direnç gösteriyor olması, izleyenlerin hikayeye sahip çıkıyor olması da çok önemli bir gelişme şeklinde dikkatleri çekmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.