Seni Çok Bekledim adlı dizi final yapacak

Seni Çok Bekledim adlı dizi final yapacak

37

Özcan Deniz ile birlikte İrem Helvacıoğlu’nun başrollerini paylaştıkları Seni Çok Bekledim adlı diziden final kararı gelmiş oldu!

 

Özcan Deniz ile birlikte İrem Helvacıoğlu’nun başrollerini paylaştıkları Seni Çok Bekledim adlı diziden final kararı gelmiş oldu! DNZ Film şirketi ile birlikte Skala Yapım şirketinin imzasına sahip olan dizi, çok uzun bir hazırlık sürecinin sonrasında ekrana gelmeye başlamış idi. Çekimleri Erzincan ili içerisinde başlamış olan ve ilk bölümünün sahneleriyle alakalı Katar’a gidilmiş olan diziyle alakalı çok iddialı başlıklar atılmış, büyük bir merak içinde de beklenmişti.

Özcan Deniz’in İstanbullu Gelin adlı dizinin sonrasında ara vermesinin ardından tekrardan ekrana dönüş yapmış olduğu söz konusu bu dizi, ne kadar üzücüdür ki bekleneni vermeyi başaramadı! Sen Anlat Karadeniz adlı dizide oynamış oldu Nefes adlı karakterle çok büyük bir hayran kitlesi edinmeyi başaran İrem Helvacıoğlu’yla başrolleri paylaşmakta olan Deniz’in çok güvenmiş olduğu bu projesi de tutmuş değil!

Cuma günlerinde yayınlanmakta olan Star TV kanalının dizisiyle alakalı Akrep adlı dizinin de günü değiştirilmiş idi. Kanalın almış olduğu bu karar çok fazla tartışılmış ve Akrep adlı dizinin Cuma günlerinde dikkatleri çekmeyi başaran bir yapım olmasına karşılık gün değiştirmesinin ardından reytinglerinin düşmeye başlaması da çok fazla konuşulmuştu.

Gazetecilerden Birsen Altuntaş, Star TV kanalının Seni Çok Bekledim adlı dizisiyle alakalı final kararını twitter hesabı üzerinden duyurmuş oldu. 2 Nisan tarihi içerisinde 10. bölümü ekranlara gelen dizinin 13. bölüme gelindiğinde ide final yapacak olduğu bilgisine ulaşıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.