Savaşçı adlı diziyle alakalı kapı açılmış durumda

Savaşçı adlı diziyle alakalı kapı açılmış durumda

36

Fox TV kanalının asker kökenine sahip dizilerinden Savaşçı adlı diziyle alakalı çok uzun zamandan beri yaşanmakta olan kafa karışıklığı son bulacak gibi!

 

Fox TV kanalının asker kökenine sahip dizilerinden Savaşçı adlı diziyle alakalı çok uzun zamandan beri yaşanmakta olan kafa karışıklığı son bulacak gibi! Kanalın her gününde bir dizisinin yayına geliyor olması, çekimleri tekrardan başlamış olan Savaşçı adlı dizinin halen ekrana gelemiyor olmasına sebep olmaktaydı. Savaşçı adlı dizinin tanıtımları yayınlanmaya başladı ve ‘yakın zamanda’ şeklindeki ibarelerle gelişi duyurulmaktaydı ancak yayınlanabilecek olduğu bir gün de bulunmuyordu.

Savaşçı adlı dizi, sezon başlarken yeni bölümleriyle alakalı çekimlerinin bir türlü başlamıyor olmasından dolayı tekrardan yayınlanmayacak olduğu düşüncesini doğurmuş oldu. Berk Oktay’ın yanı sıra Gaye Turgut Evin gibi çok önemli isimlerin de ayrılışıyla beraber diziden ümitler de yavaş yavaş kesilmeye başlamıştı.

Fakat yeni katılmış olan isimlerle beraber Savaşçı adlı dizinin kadrosu tekrardan toparlanmış oldu ve Eskişehir ili içerisinde gerçekleşen çekimler de başlamış oldu. Beş bölümü çekilmiş olan dizinin iki aydan beri fragmanlarının dönüyor olmasına karşılık yayınlanabilecek bir gün bulamıyor olması da dikkatleri çekmekteydi.

Fox TV kanalı, yeni almış olduğu bir karar ile birlikte reytingleri bekleneni vermemiş olan Baraj adlı dizinin final yapacak olduğunu duyurmuş durumda. Sen Çal Kapımı adlı dizinin yanı sıra Kefaret adlı dizi ve Baraj adlı diziyle alakalı bu şekilde bir karar beklenmekteydi. Fakat ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde Sen Çal Kapımı adlı dizinin devamı yönünde çıkan karar gündeme gelmiş idi.

Baraj Dizisi için karar gelmesiyle beraber aylardır ekrana gelmesi konusunda beklentiler bulunan Savaşçı adlı dizinin de Baraj adlı dizinin yerine gelmesi hiç bir şekilde sürpriz olmaz!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.