Kırmızı Kamyon adlı dizi yayından kaldırıldı

Kırmızı Kamyon adlı dizi yayından kaldırıldı

79

Ardımızda bırakmış olduğumuz hafta Çarşamba gününde Show TV kanalında ilk bölümü yayınlanmış olan Kırmızı Kamyon adı diziyle alakalı fazlasıyla ilginç bir karar alınmış oldu!

 

Ardımızda bırakmış olduğumuz hafta Çarşamba gününde Show TV kanalında ilk bölümü yayınlanmış olan Kırmızı Kamyon adı diziyle alakalı fazlasıyla ilginç bir karar alınmış oldu! Aylardan beri hazırlıkları devam eden fazlasıyla iddialı bir dizidir Kırmızı Kamyon. Türkiye içerisinde ilk defa ‘‘kahraman’’ şeklinde nitelenmiş olan itfaiyecilerin zorlu yaşamını konu almakta. Dizinin mevcut durumdaki oyuncularına gerçek itfaiyeciler aracılığıyla çok zorlu bir eğitim verilmiş oldu.

Büyük emekler ile hazırlanmış olan diziyle alakalı iddia da büyüktü ancak ilk bölümün elde etmiş olduğu reytingleri, kanalın da yapımcının da hiç bir şekilde hoşuna gitmiş değil! Bu denli özel olarak hazırlanılmış bir dizi, bu alınan reytingi hiçbir şekilde haketmiyordu! Fakat hemen ilk bölüm içerisinde bütün çalışmaların çöpe atılması da hiç bir şekilde söz konusu olamazdı! Bundan dolayı da diziyle ilgili fazlasıyla ilginç bir karara imza atılmış oldu! 10. Ev imzasına sahip olan Show TV kanalının dizisi, şimdilik kanalda yer alan yayından kaldırılacak!

Gazetecilerden Birsen Altuntaş, twitter hesabı üzerinde kanal ile birlikte yapımcının ortak anlaşması sonrasında dizinin baştan tekrardan yayınlanacak olduğu duyurusunu yaptı! Daha sonrasında ise resmi bir tane açıklama da yapılmış oldu sosyal medya üzerinden.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.