Hercai adlı dizi yavaş yavaş finale gidiyor

Hercai adlı dizi yavaş yavaş finale gidiyor

55

Başrollerini Ebru Şahin ile birlikte Akın Akınözü’nün paylaşmış oldukları Hercai adlı dizi, 3 sezondan beri ekranlarda yer alıyordu.

 

Başrollerini Ebru Şahin ile birlikte Akın Akınözü’nün paylaşmış oldukları Hercai adlı dizi, 3 sezondan beri ekranlarda yer alıyordu. Fakat dördüncü sezon içerisinde sürmeyeceği de bir müddettir gündeme geliyordu. Atv kanalında yayınlanmakta olan dizinin finale doğru gitmekte olduğu bilinmekteydi ancak kesin bir tarih bulunmuyordu. Nihayet o tarih kesinleşti! Dizinin Nisan ayının içerisinde, yani bir kaç bölümün ardından biteceği öğrenilmiş oldu!

Son haftalar içerisinde diziden ayrılıklar da başlamış bir durumdaydı. Ocak ayı içerisinde başlamış olan yaprak dökümü ile beraber bir çok isim diziye veda etmiş oldu. Oya Unustası’mın yanı sıra Ahmet Kayakesen ile birlikte Aslı Samat, Ahmet Tansu Taşanlar ve Serhat Tutumluer ise diziye veda etmiş olan isimler arasındaydı. Mia Yapım imzasına sahip olan diziden en son Füsun adlı karakteri oynayan Ayşegül Günay’ın da ayrılacak olduğu bilgisine ulaştı. Geçmiş olduğumuz akşam 66 bölümü yayınlanmış olan Hercai adlı dizinin 68. bölümü içerisinde Günay da gidecek.

Hercai adlı dizide bu ayrılıklarla beraber gelecek sonraki hafta final yapmış olacak! Final ile alakalı tarihi merak içerisinde beklenmekteydi. Nihayet kesinleşti! Gazetecilerden Birsen Altuntaş’ın twitter hesabı üzerinden vermiş olduğu bilgiye bakılırsa Hercai adlı dizi, üç bölümün ardından yani 69. bölüm içerisinde sona erecek. 25 Nisan Pazar gününde ise final bölümü yayınlanmış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.