Hercai adlı dizinin senaristleri aslında final kararını mı beklemiş?

Hercai adlı dizinin senaristleri aslında final kararını mı beklemiş?

79

Hercai adlı dizide heyecan tam zirve noktasındayken, bu finalle alakalı karar hiç bir şekilde olmadı!

 

Hercai adlı dizide heyecan tam zirve noktasındayken, bu finalle alakalı karar hiç bir şekilde olmadı! Mardin ili içerisinde çekimleri gerçekleştirilen Hercai adlı dizinin 67. yeni bölümüyle alakalı ilk fragman da paylaşıldı. İzleyenleri heyecanlandırmış olan anlar gelecek.. Reyyan ile birlikte Miran, oğulları Umut’a daha yeni kavuşmuş durumdayken şimdi kollarından uçarak gitmiş oldu adeta.. Umut aslında daha bebek ortada bulunmuyor. Onu kimler kaçırdı, başına tam olarak ne geldi?

Hercai adlı dizinin son üç tane bölümü kalmış oldu. Dizisinin mevcut durumdaki senaristleri de zannediyoruz ki bir sezon daha varmış gibi hikayeyi o kadar sert bir şekilde ve duygusal yazmaktalar ki, diziye hayran olanlar tekrardan heyecan dolmuş oluyor.. Hercai adlı dizinin uzatılması amacıyla sosyal medya üzerinde başlatılmış olan kampanyayla alakalı geçmiş olduğumuz gün 200.000 taneden fazla tweet paylaşılmış idi.

Hercai adlı dizisinin hayranlarının bu talebini ATV kanalı kabul etmiş olacak mı bilinmemekte. Fakat dizinin 11 Nisan Pazar gününde ekranlara gelecek 67. bölümünün fazlasıyla duygusal bir şekilde ve heyecanlı geçecek olduğu da kesin.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.