Kefaret adlı dizide yeni bir ayrılık

Kefaret adlı dizide yeni bir ayrılık

22

Fox TV ekranları üzerinde izleyenlerle Pazar günlerinde buluşmaya devam eden Kefaret adlı dizi hem hikayesinden dolayı hem ise oyunculuk performanslarıyla fazlasıyla etkileyici durumda bulunan bir yapım şeklinde öne çıkmakta.

 

Fox TV ekranları üzerinde izleyenlerle Pazar günlerinde buluşmaya devam eden Kefaret adlı dizi hem hikayesinden dolayı hem ise oyunculuk performanslarıyla fazlasıyla etkileyici durumda bulunan bir yapım şeklinde öne çıkmakta. Dizinin mevcut durumdaki reytingleri ise ortalamanın az daha üstünde gerçekleşmekte.

Pazar günlerinde TRT1 kanalının Teşkilat adlı dizisine karşı direnebilmeyi başaran tek dizi konumunda yer alan Kefaret adlı dizinin 21. yeni bölümü ise fazlasıyla heyecanlı durumda bulunacak. Sinan ve Zeynep arasında yer alan ilişkinin iyice çatırdamaya başlamış olduğu, birbirlerinden uzaklaşma halinde bulundukları anlar yaşanıyor olacak. Fakat herkeste çok iyi bilmekte ki, onlar birbirlerinin ruhuna işlemiş bir durumdalar ve bu denli basit bir ayrılık Türk dizisi içerisinde dahi olanaklı değil.

inan ile birlikte Zeynep ayrılığına yüreklerin dayanmayacak olduğu sahneler gelmekte. Sinan artık her şey sona ermiş gibi düşünmekte ancak elbette ki bu tepkisellikten dolayı. Zeynep de onu kendisinden uzaklaştırmış olsa bile kalbinden nasıl çıkartmış olacak?

Kefaret adlı dizinin 21. bölümü içerisinde Zeynep ailesiyle beraber her şeyi yoluna koymuş gibi durmaktayken, başına çok daha yeni felaketler gelmiş olacak. Öte yandan bir tane önemli detay daha mevcut. Arzu’nun Cansu’yla buluşmuş olduğu sahne izleyicilerin içlerinin yağını eritmiş olacak.. Gerçekleri öğrenmiş olan Cansu’nun Arzu’dan hesap sormakta olduğu anlar mevcut ki, Kefaret hayranı olanlar uzun bir zamandan beri bunu beklemekteydi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.