Biz Zamanlar Çukurova adlı dizi ne zaman final yapacak?

Biz Zamanlar Çukurova adlı dizi ne zaman final yapacak?

114

ATV ekranları üzerinde yayınlanmakta olan dönem dizilerinden Bir Zamanlar Çukurova, üçüncü sezonuyla da sürüyor.

 

ATV ekranları üzerinde yayınlanmakta olan dönem dizilerinden Bir Zamanlar Çukurova, üçüncü sezonuyla da sürüyor. Sevilmekte olan diziden yeni sezon içerisinde başrolde yer almış olan Vahide Perçin ile birlikte Uğur Güneş ayrılma kararı aldı. Yakın zaman içerisinde Melike İpek Yalova da söz konusu diziye veda etmiş olacak. Bunun yanı sıra yeni isimler de gelmiş oldu ve çok daha farklı kişilerin de geleceği tahmin edilmekte.

Dizinin aslınad dördüncü sezonda da süreceği kesinleşti ve izleyenler de bundan dolayı bir ‘oh’ çekmiş oldu. Reytingleri ile beraber kanalın yüzünü güldürmüş olan söz konusu diziden ATV kanalının vazgeçmeye da hiç bir şekilde niyeti yok.

Hande Soral’ın yanı sıra Nazal Kesal ile birlikte Furkan Palalı’nın da katılımlarıyla beraber diziye çok daha farklı bir hikaye daha gelmiş bulundu. Dizi ile alakalı sezon finalinin tam olarak ne zaman yapılacağı da ortaya çıkmış oldu çok kısa bir zaman öncesinde.

TIMS&B Productions şirketinin Yapımını, Timur Savcı ile birlikte Burak Sağyaşar’ın da yapımcılığını gerçekleştirmiş olduğu ‘Bir Zamanlar Çukurova’ adlı dizinin üçüncü sezonu da 100. bölüm geldiğinde final yapmış olacak.

Yani tam olarak dokuz bölümün ardından sezon arası vereceği açıklanan bir dizi. Sezonların son günlerine doğru gitmekteyken olaylar daha fazla çoğalmaya başlıyor ve heyecan da artmış oluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.