Masumlar Apartmanı adlı dizideki ayrılık oyuncunun kararına kalmış durumda

Masumlar Apartmanı adlı dizideki ayrılık oyuncunun kararına kalmış durumda

21

Salı günlerinde TRT1 kanalında yayınlanmakta olan Masumlar Apartmanı adlı dizi, sezonun en fazla konuşulmakta olan projelerinin ilk sırasında yer alıyor.

Salı günlerinde TRT1 kanalında yayınlanmakta olan Masumlar Apartmanı adlı dizi, sezonun en fazla konuşulmakta olan projelerinin ilk sırasında yer alıyor. Özellikle de ilk yayınlanmış olduğu haftalar içerisinde herkesi ekrana kilitlemeyi başaran bir dizi şeklinde çok büyük dikkat çekmeyi başarmıştı. Ezgi Mola’nın yanı sıra Birkan Sokullu ile birlikte Merve Dizdar ve Farah Zeynep Abdullah’ın başrolünü paylaşmakta oldukları dizi, o günden bu zamana kadar tekrardan ilgiyle izlenmeyi sürdürüyor.

Safiye’nin yanı sıra Han ile birlikte Gülben, İnci ve bir de Hikmet ile Neriman adlı karakterlerde dizinin hikayesinde ana unsurlar olmuş durumdalar. İlk sırada en fazla Safiye dikkat çekmiş olsada karakterlerin teker teker derinliğine inilmeye başlanmış oldu.

Dizi için gelmiş olan farklı bir karakter daha mevcut durumdaydı ki haftalar boyunca izleyenlerin çok büyük bir heyecan ve merakla beklemekte olduğu sahnelerde yer almış oldu. Bu karakter elbette ki Naci idi.

Tansel Öngel’in, Masumlar Apartmanı adlı dizide Naci’yi oynamasının ardından tekrardan gündeme gelmiş olmasıyla beraber değişik yapımcılardan da oyuncuya teklifler gitmeye başlamış. Şimdilerde ise karar Tansel Öngel’de. Eğer ki farklı bir projeyi kabul edecek olursa, Masumlar Apartmanı adlı diziye geri dönüş gerçekleştirmesi şu aşamalarda mümkün durumda bulunmayacak!

Eğer ki Naci’yi oynamaya devam konusunda karar verecek olursa da gelecek günlerde tekrardan diziye dönüş yapması söz konusu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.