Menajerimi Ara adlı dizide büyük değişime çok az kaldı

Menajerimi Ara adlı dizide büyük değişime çok az kaldı

13

Star TV kanalının düşük maliyetinden dolayı yayında tutma konusunda karar vermiş olduğu Menajerimi Ara adlı dizinin hayranları fazlasıyla şanslı.

 

Star TV kanalının düşük maliyetinden dolayı yayında tutma konusunda karar vermiş olduğu Menajerimi Ara adlı dizinin hayranları fazlasıyla şanslı. Show TV kanalının çok iyi reytinglerine karşın dizilerini teker teker bitirme kararı almış olduğu ortamda, Menajerimi Ara adlı dizinin sürebiliyor olması ciddi anlamda fazlasıyla da önemli bir avantaj.

TRT1 kanalında başlamış olan Teşkilat adlı diziyle beraber çok ciddi bir reyting kaybı yaşamış olan Menajerimi Ara adlı dizi, yaz ayları içerisinde de ekranda olmayı sürdürecek. Dize içerisinde ise çok önemli değişiklikler yaşanacak… Feris adlı karaktere can vermekte bulunan Canan Ergüder’in bir müddet söz konusu yapıma ara verecek olduğu ortaya çıkmış durumdaydı. Meme kanserine yakalandığı açıklanan ünlü oyuncu, tedavisinden dolayı dizide bir müddet yer alamayacak. Fakat oyuncunun daha sonraki bölümler içerisinde tekrar hikayeye dahil edilebileceği, kısa roller içerisinde yer alabilecek olduğu da belirtilmekte.

Menajerimi Ara adlı dizide asıl büyük değişim de senaryo kısmında yaşanmış olacak. Şu zamana dek 33 bölümü yayınlanmış olan dizi içerisinde, mevcut durumda bulunan senaristlerin yazmış olduğu 34. bölüm bu hafta yani 18 Nisan Pazar gününde yayınlanmış olacak.

Menajerimi Ara adlı dizinin 35. bölüm itibariyle de senaryosu usta bir isme emanet edilmiş olacak. Sema Ergenekon, dizinin hikayesi için çok daha yeni bir yön verecek kişi olarak öne çıktı. 35. bölüm itibariyle dizide ne türde değişiklikler meydana gelecek büyük bir merak içinde beklenmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.