Sefirin Kızı adlı dizide kimsenin beklemediği bir karar

Sefirin Kızı adlı dizide kimsenin beklemediği bir karar

34

Neslihan Atagül ile birlikte Engin Akyürek’in başrolleriyle başlamış olan Sefirin Kızı adlı dizinin ikinci sezonun ortasına gelindiğinde yaşanan gelişmeler, izleyenlerin söz konusu bu diziden uzaklaşmasına sebep olmuştu.

 

Neslihan Atagül ile birlikte Engin Akyürek’in başrolleriyle başlamış olan Sefirin Kızı adlı dizinin ikinci sezonun ortasına gelindiğinde yaşanan gelişmeler, izleyenlerin söz konusu bu diziden uzaklaşmasına sebep olmuştu. Atagül’ün ani bir şekilde rahatsızlanmasının sonrasında diziden ayrılık kararı almasıyla yerine Tuba Büyüküstün gelmiş idi. Adeta bir destan şeklinde yansıtılmaya başlanan Nare ile Sancar aşkının aniden bitmiş olması ve ortaya bir anda Mavi adlı bir kadının çıkmış olması da, izleyen herkesi hikayeden adeta kopartmış oldu

Dizinin senaryosu üzerinde bir çok değişiklikler yapılmış oldu, olaylara heyecanın yanı sıra gizem de katıldı ancak sonuç hiç bir şekilde değişmedi! İsmi ile alakasız bir yere doğru gitmeye başlamış olan diziye talep edilen reyting de sağlanabilmiş değil. Fakat yine de yayınlamakta olan kanal dizinin arkasında durmaya devam etti ve Star TV kanalının söz konusu bu dizisi, başlangıcından bu yana planlanmış olan 52. bölüme dek sürecek. Lakin hiç kimsenin beklemediği çok ani bir karar izleyen herkesi de şaşırtmış oldu!

49. bölümün yayınlanması konusunda beklentiler varken, dizininin artık Pazartesi gününde değil, Salı gününde alınmış olduğu bilgisine ulaşıldı! Fragmanın yayınlanmış olmasıyla beraber de durum kesinleşmiş oldu!

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.