Sen Çal Kapımı adlı dizinin sezon finali reytingleri oldukça düşük

Sen Çal Kapımı adlı dizinin sezon finali reytingleri oldukça düşük

18

Sen Çal Kapımı adına sahip olan Fox TV kanalının dizisi 39. bölümüyle beraber bir hafta rötarlı bir şekilde sezon finali yapmış oldu.

 

Sen Çal Kapımı adına sahip olan Fox TV kanalının dizisi 39. bölümüyle beraber bir hafta rötarlı bir şekilde sezon finali yapmış oldu. Ardımızda bırakmış olduğumuz hafta Kerem Bürsin’in Covid-19 virüsüne yakalanmış olmasından dolayı dizinin çekimleri bitirilememiş ve sezon finali ise bu haftaya ertelenmiş idi.

Sen Çal Kapımı isimli dizi, Savaşçı adlı dizinin 101.bölümünün hemen sonrasında saatler 22:45’te yayına başlamış oldu. Yani aslına bakılırsa bu dizinin finali her zaman başladığı saatinden daha da geç bir zaman dilimi içerisinde izleyiciyle buluşmuş oldu. Hande Erçel ile birlikte Kerem Bürsin ikilisinin başrollerini paylaşmakta oldukları dizinin tanıtımları ise günlerden beri devam etmekteydi. Öte yandan sosyal medya üzerinde de çok geniş ve etkili bir kampanya gerçekleştirildi. Dizi hayranı olanlar Sen Çal Kapımı adlı diziyle alakalı günlerdir binlerce sayıda tweet paylaşımı yapıyordu. Fakat sezon finali ile alakalı reytingler ise fazlasıyla düşük gelmiş oldu.

Haziran ayı içerisinde tekrardan izleyicisiyle buluşacağı açıklanan dizinin 39. bölümündeki sezon finalinin sıralamada gelmiş olduğu nokta ise bir hayli düşündürüyor. Tüm kişiler kategorisi ile birlikte AB grupları içerisinde 26. sırayı elde etmiş olan söz konusu dizi, ABC1 kategorisinde ise 22. olabildi. Reyting seviyelerinin de bayağı bir düşmüş olduğu bir defa daha kanıtlanmış durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.