Kardeşlerim adlı dizi sıçrama yapmış durumda

Kardeşlerim adlı dizi sıçrama yapmış durumda

135

ATV ekranları üzerinde yeni başlamış olan Kardeşlerim adlı dizide 9. bölümde de yükselişin sürdüğü görülmekte..

 

ATV ekranları üzerinde yeni başlamış olan Kardeşlerim adlı dizide 9. bölümde de yükselişin sürdüğü görülmekte.. Dram yapımı olarak öne çıkan Kardeşlerim adlı dizi izleyenleri de çok fazla etkiledi. ATV ekranı üzerinde benzer yapımların tutuklusu haline gelen izleyiciler, Kardeşlerim adlı diziye de sarıldı ve diziyi 9. bölüm içerisinde zirve noktasına çıkartmayı başarmış oldu.

İlk başlamış olduğu an itibariyle çok yüksek reytingler elde etmiş olan ve her geçmiş olduğumuz hafta daha da iyi sonuçlar alarak ilerlemeye devam eden Kardeşlerim adlı diziye duyulan ilgi de artışı sürdürüyor. Bunun çok önemli sonucu olaraksa Kardeşlerim adlı dizi 17 Nisan Cumartesi akşamında ekranlara gelen 9. bölümüyle beraber tüm kişiler kategorisi içerisinde Gönül Dağı adlı dizinin zirve hakimiyetine bir son vermiş oldu.

TRT1 kanalının çok sevilen dizisi Gönül Dağı, 23. bölümüyle beraber geçmiş olduğumuz akşam ekrana gelmiş idi. Bu sezondaki en başarılı yapımlarından bir tanesi olarak öne çıkan Gönül Dağı adlı dizi, haftalardan beri de iki haneli reytingler elde edip bütün kategoriler içerisinde birincilikleri toplamaktaydı. Ne zaman ki Kardeşlerim aldı dizi başladı, Gönül Dağı adlı diziye çok ciddi bir rakipte o zaman gelmiş oldu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.