Savaşçı adlı diziden hem iyi hem de kötü haberler var

Savaşçı adlı diziden hem iyi hem de kötü haberler var

25

Fox TV kanalının Sen Çal Kapımı adlı dizi konusundaki ısrarı Savaşçı adlı dizinin hayranı olanları bayağı bir rahatsız etmişti.

 

Fox TV kanalının Sen Çal Kapımı adlı dizi konusundaki ısrarı Savaşçı adlı dizinin hayranı olanları bayağı bir rahatsız etmişti. Hatta bu söz konusu rahatsızlık set içerisinde oyuncular arasında da yaşanmaya başlamıştı. Sonunda 10 Nisan tarihinde 100. bölümle beraber Savaşçı adlı diziyi yayınlamış olan Fox TV kanalı, ne kadar üzücüdür ki geç kalmıştı. Zira rekabet konusunda Cumartesi gününün yeni yıldızı Kardeşlerim adlı dizi olmuş durumda.

Savaşçı adlı dizi Fox TV kanalının çok geç adım atmış olmasından dolayı yakalayabilecek olduğu büyük bir kitleyi Kardeşlerim adlı diziye bırakmış bulundu. Zaten Savaşçı adlı dizi başlamış olduğu günden bu zamana kadar tüm kişiler kategorisi içerisinde çok iyi sonuçlar almayı başarabilen bir yapımdı. Fakat bundan böyle bu kategori içerisinde hem Gönül Dağı adlı dizi hem ise Kardeşlerim adlı dizi gibi iki tane güçlü rakip mevcut durumda ve Savaşçı adlı dizinin yükselmesi çokta kolay bir durum olmayacaktır.

Cumartesi gününde 101. bölümüyle beraber yayınlanmış olan Savaşçı adlı dizi ardımızda bırakmış olduğumuz haftaya göre tüm kişiler kategorisi içerisinde reytingini yükseltmeyi başardı ve günü de 7. sıra içerisinde tamamlamış oldu.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.