Uyanış Büyük Selçuklu adlı dizide çok fazla yorulmuş

Uyanış Büyük Selçuklu adlı dizide çok fazla yorulmuş

154

Uyanış Büyük Selçuklu isimli dizide Terken Hatun adlı karaktere can vermeye devam eden Hatice Şendil, uzun seneler devam eden bir aranın ardından tekrardan setlere TRT1 kanalının dizisiyle dönüş yapmış oldu.

 

Uyanış Büyük Selçuklu isimli dizide Terken Hatun adlı karaktere can vermeye devam eden Hatice Şendil, uzun seneler devam eden bir aranın ardından tekrardan setlere TRT1 kanalının dizisiyle dönüş yapmış oldu. Oyuncu, botokstan dolayı mimiklerinin kaybolduğunu ifade eden bazı izleyiciler tarafından tarihi bir dizi içerisinde yer almasından dolayı da bir takım eleştirilere hedef olmuş idi.

TRT1 ekranları üzerinde bu sezonun en başarılı yapımlarından bir tanesi şeklinde ortaya çıkmış olan Uyanış Büyük Selçuklu adlı dizinin 36. bölüme gelindiğinde sezon finali yapması konusunda bir beklenti var. Hatice Şendil ile birlikte oğlu Can ve de eşi Burak Sağyaşar’la beraber sokakta objektiflere yakalandılar. Dizinin 36. bölümü içerisinde sezon finali yapılacak olmasıyla alakalı sorulan sorunun ardından Şendil, ‘Bilmiyorum elbette şu anda hala ancak umarım öyle olur’ şeklindeki ifadeye yer verdi.

Şendil’in yoğun bir şekilde geçmekte olan set ortamından dolayı ‘umarım o şekilde olur’ şeklindeki ifadeyi kullanmış olması sette çok yorulmuş olduğu ve sezon finalini beklemekte olduğu algısını da oluşturmuş oldu. Oyuncuya, söz konusu dizinin kadrosuna Barış Arduç’un katılacak olduğu şeklindeki iddialar da sorulmuş oldu. Şendil bu soruya ise, ‘Benim daha halen o hususta bir bilgim yok’ şeklinde cevap vermiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.