Altan Erkekli Kanal D’nin yeni dizisinde rol alacak

Altan Erkekli Kanal D'nin yeni dizisinde rol alacak

121

Ünlü oyunculardan biri olarak öne çıkan Altan Erkekli, pandemiyle alakalı dönemden olumsuz etkilenmiş olan isimlerden bir tanesiydi.

 

Ünlü oyunculardan biri olarak öne çıkan Altan Erkekli, pandemiyle alakalı dönemden olumsuz etkilenmiş olan isimlerden bir tanesiydi. Bu vaziyeti de ardımızda bırakmış olduğumuz sene bir röportajında anlatmış olan Erkekli, ekonomik yönden çok zorlanmakta olduğunu ifade etmişti. Oyuncu hem mevcut durumda ev kredisinin bulunmakta olduğunu hem ise çocuk okutma derdinde bulunduğunu ifade ederek, pandemi döneminin kendisi gibi pek çok oyuncuya da sıkıntılar çıkartmakta olduğunu ifade etmişti.

Altan Erkekli’nin aynı zamanda tartışma da yaratmış olan bu sözlerinin ardından arka arkaya yeni projelerde yer almaya başlamış olduğu da görülmüş durumda.. Bugüne dek pek çok dizi ile birlikte sinema filmi içerisinde izlemiş olduğumuz ünlü oyuncu son olarak Blu TV imzasına sahip Yeşilçam adlı dizide Mümtaz isimli karaktere can vermişti.

2021 senesinin içinde Payitaht Abdülhamid adlı dizi içerisinde Ernest Cassel rolüyle bir müddet boyunca konuk oyuncu şeklinde ekranda yer alan Erkekli, yeni dönem içerisindeki dizisini de bulmuş durumda.. Ünlü durumdaki oyuncu, Kanal D kanalının hazırlıkları hala devam eden Baht Zamanı ismin sahip dizisiyle anlaşmış oldu.

Gazetecilerden Birsen Altuntaş’ın elde etmiş olduğu kulis bilgilerine bakılırsa ARC Yapım imzasına sahip durumda bulunan Baht Zamanı adlı diziyle alakalı oyuncu seçmeleri halen sürüyor. Son el sıkışılmış olan ismin ise usta oyunculardan biri olan Altan Erkekli olduğu ortaya çıkmış durumda.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.