Bir Zamanlar Çukurova adlı dizide Arka Sokaklar’ın taktiklerini uyguluyorlar

Bir Zamanlar Çukurova adlı dizide Arka Sokaklar'ın taktiklerini uyguluyorlar

23

Kanal D ekranları üzerinde Cuma günlerinde yayınlanmaya devam eden Arka Sokaklar dizi içerisinde sezon finali yaklaşmasına doğru, ‘acaba kim ölecek’ şeklinde izleyenleri çok fazla meraklandıran sahneler yaşanmakta.

 

Kanal D ekranları üzerinde Cuma günlerinde yayınlanmaya devam eden Arka Sokaklar dizi içerisinde sezon finali yaklaşmasına doğru, ‘acaba kim ölecek’ şeklinde izleyenleri çok fazla meraklandıran sahneler yaşanmakta. 15 sezondan beri devam eden söz konusu dizi içerisinde bir sonraki sezonla ilgili olarak izleyenleri merakta bırakabilme amacıyla çok sık bir şekilde aynı taktik kullanılmakta. Öte yandan sezon içerisinde de Arka Sokaklar adlı diziden bir karakterin ayrılacak olduğuna yönelik çok güçlü mesajlar verilerek, çok büyük bir çoğunlukla da iş yeniden tatlıya bağlanmış oluyor

Şimdi ise üçüncü sezondaki finaline doğru ilerlemeye devam eden Bir Zamanlar Çukurova adlı dizide buna benzeyen bir taktik gelecek.. Adana ili içerisinde çekimleri devam etmekte olan dizinin 93. bölümü 22 Nisan Perşembe gününde ATV ekranında yayınlanmış olacak. Yeni bölümün hemen öncesinde izleyenleri merakta bırakmış olan bazı konular arka arkaya gelmiş durumda. Sezonun finaline de yaklaşılmış olduğu bu ortam içerisinde dizinin pek çok farklı hayranı Kerem Alışık’ın can vermiş olduğu Fekeli adlı karaktere ne olduğunu çok fazla merak etmeye başladı.

Daha öncesinde Hünkar Yaman adlı karaktere can vermekte olan Vahide Perçin, Yılmaz adlı karaktere can veren Uğur Güneş ile birlikte Behice adlı karaktere can vermiş olan Esra Dermancıoğlu’nun ayrılıkları yaşanmış idi. Ve ayrıca Müjgan şeklinde izlemekte olduğumuz Melike İpek Yalova’nın diziden ayrılacak olduğuna yönelik çok güçlü bilgiler de mevcut durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.