Avengers: Infinity War Oyuncuları ve İsimleri

Avengers: Infinity War Oyuncuları ve İsimleri

276

Avengers: Infinity War ( Avengers: Sonsuzluk Savaşı), kaliteli filmler üreten Marvel Stüdyolarında hazırlanmış ve Avengers: İnfinity War incelemesi ile daha çok bilgi sahibi olacağınız bir film.

 

Avengers: Infinity War ( Avengers: Sonsuzluk Savaşı), kaliteli filmler üreten Marvel Stüdyolarında hazırlanmış ve Avengers: İnfinity War incelemesi ile daha çok bilgi sahibi olacağınız bir film. Filmi aslında çekici kılan filmin oyuncu kadrosu cidden nerde ne kadar ünlü tanıdık bir yüz varsa toplamışlar film yapmışlar. Neyse şimdi bu Avengers: İnfinity War oyuncuları gerçekte adı ne hangi filmlerle ünlü oldular bir bakalım.

Oynayan oyuncular kısaca söyle sayfanın altına Doğru ilerleyerek daha fazla bilgi öğrenebilirsiniz.

Avengers İnfinity War Filmi Oyuncuları ve İsimleri
Robert Downey Jr. ( Tony Stark)

Avengers takımının lideri hemde çok hayırsever bir adamdır. Kendine ait IronMan filminden tanıdık olduğumuz zırhlı uçan şeye sahip bir milyarder.

Chris Hemsworth (Thor)

Bir Avenger ve aynı adı taşıyan İskandinav mitolojisine dayanan Asgard kralının adı. Aslında iskandinavların bir mitolojik adamı bu Thor. Bildiğimiz elinde acayip güçlü bir çekici olan adam.

Mark Ruffalo (Hulk Filmindeki Bruce Banner)

Gama ışınlarının radyasyonuna maruz kalması nedeniyle öfkelendiğinde ya da birilerine gıcıkolduğunda canavara dönüşen bir Avenger ve Bilim Adamıdır kendileri. Yine ekranlarda çokça gördüğümüz Yeşil Adam Hulk işte. 🙂

Chris Evans (Kaptan Amerika’da ki Steve Rogers)

Kaçak bir süper kahraman ve Avengers takımında grup lideridir kendileri. Birinci Dünya Savaşı gazisi olan bu Captain America hani deneysel maksatla bir serum kullanılmıştı da süper kahraman olmuştu ya o işte burada Avengers: İnfinity War ‘da oyuncu olarak oynadı. Unutmadan birinci dünya savaşından sonra şimdilere gelene kadar donduruldu. Sonra uyandırıldı.

Scarlett Johansson

Yüksek derecede eğitimli bir casustur kendileri. Ayrıca eski bir Avenger’lı ve S.H.I.E.L.D’li. Ayrıca Karadul (Black Widow) filmindeki Natasha Romanoff’tur.

Benedict Cumberbatch ( Stephan Strange veya Doctor Strange)

Trafik kazası geçirdikten sonra kendine şifa olacak şeyleri arama koyulan ve bu sırada çeşitli güçleri ve alternatif boyut geçişlerini keşfetti. Sonradan Mistik Sanatların Ustası olan Bir beyin cerrahı.

Don Cheadle

Savaş Makinesi zırhını kullanan ve bir intikamcı olan ABD Hava Kuvvetleri’nde eski bir memur olarak çalışan biridir. War Machine (Savaş Makinesi ) filmindeki Rhodey Rhodes‘tur kendileri.

Tom Holland ( Peter Parker Spiderman’imiz)

Hepimizin bildiği üzere örümceğin biri tarafından ısırıldıktan sonra ölmeyip oraya buraya ağ atan şehri ağa boğan gencin biridir. Bu filmde de Stark’ın kayırdığı biri olarak yer almış.

Chadwick Boseman

Kalp şeklindeki otu yutunca gücü artan Wakanda Kralı’dır kendileri. He bu Wakanlar kim diye sorarsanız Afrika halkıdır. Kara Panter filmindeki T’Challa. Biri şunu nasıl okuyacağımızı yazsın yoruma 🙂

Paul Bettany

Yapay zeka J.A.R.V.I.S., Ultron ve Zihin Taşı kullanılarak oluşturulan bir Android ve Avenger. Vision karikatüründen tanıdık gelmesi lazım ama ben okumadığım için bilmiyorum tanıyan var mı kendilerini.

Elizabeth Olsen (Wanda Maximoff / Scarlet Witch)

Sihirbazın sihri ve hipnoz ve telekinezi şeylerini bilen Avengers takımının bir üyesidir. Scarlet Witch filminin başrol oyuncu olan Wanda Maximoff’un ta kendileri.

Anthony Mackie

Rogers’ın Avengers grubunun bir üyesidir. Ordu tarafından özel olarak tasarlanmış kanatlarla uçan kaçan biridir kendileri. Ayrıca Pararescueman’ın eski bir üyeside. Falcon filminden Sam Wilson’ın tıpa tıpıdır. 🙂

Sebastian Stan (James “Bucky” Barnes / Winter Soldier:)

Kendini suikast konusunda geliştirmiş ve Rogers’ın müttefiki ve en iyi arkadaşıdır. 2. Dünya savaşı sonrası öldükten sonra beyni alınıp başka bir vücuda entegre edildi.

Josh Brolin

Tüm gezegenleri kontrol etmek için İnfinity Taşlarını toplayan Galaksiler arası bir despot, zorba ve acımasızın tekidir. Yine Marvel Karikatüründeki Thanos karakterini ise Josh Brolin oynuyor.

Chris Pratt

Marvel Karikatüründen bir karakter olan Peter Quill Yıldız Lordu. Bu karakteri Avengers: İnfinity War filminde oynayan oyuncu ise Chris Pratt.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.